Oceny Mazda 3 III Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2013-2016

Najnowsze oceny Mazda 3 III Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW 2013-2016

3,3
~Klarix
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto jest ładne, ale to widzą wszyscy - zdecydowany i w sumie jedyny plus. Największe mankamenty kryją się w środku i pod maską. Wnętrze: niezbyt komfortowe siedzenia, pomimo dużego zakresu regulacji, przy trasie typu 600 km plecy odmawiają posłuszeństwa. Brak klasycznego prędkościomierza, jest niefajny w aucie aspirującym do usportowionego, HUD do bani. Doklejony na siłę tablet (badziewny zresztą) psuje spójność kokpitu. Auto jest dość ciasne...
~mazda3 enso
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Długo zastanawiałem się nad kupnem tego auta. Jego niezaprzeczalnym atutem jest piękny wygląd. Ostatecznie zdecydowałem się na kupno wersji limitowanej ENSO, która za stosunkowo niewielką dopłatę do wersji SkyEnergy zostaje wyposażona w 18 calowe ciemno-grafitowe felgi, kamerę cofania, pekiet świateł ksenonowych, nawigację oraz świetną tapicerkę z alcantary obszytej skórą -wszytko przeszyte oczywiście czerwoną nicią. Dzieki temu wnętrze...
~inż. BRZ
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto dopasowane do moich potrzeb, o gabarytach pozwalających na wygodne manewrowanie w mieście oraz wystarczających do dalszych podróży, w miarę przyjazne dla portfela. Daje frajdę z prowadzenia. Mój ulubiony samochód z tych, którymi dotychczas jeździłem. Jest to jedno z tych aut, w których po tym jak się wysiądzie, chce się na nie jeszcze popatrzeć. Przejechałem nią 30 tys. km od zakupu.
3,7
~ania
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Nie żałuję decyzji o zakupie tego auta. Wybraliśmy Mazdę, gdyż spośród dostępnych na rynku kompaktów klasy nie-premium wyróżniała się dwoma rzeczami: silnikiem normalnej mocy i wielkości, bez turbo, oraz niebanalnym wyglądem.
~sixxn
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Mazdę kupiłem jako nową z wyprzedaży rocznika (opcja Energy) z silnikiem 2.0 165KM. Po jeździe próbnej (po 2 km) wiedziałem, że będę miał ten samochód. Jest doskonale zestrojony gabarytowo do osiągów, daje duże poczucie bezpieczeństwa na drodze i komfortu. Kupiłbym jeszcze raz.
~molek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Przemieszczam się tym autkiem wraz z 4 osobową rodziną. Jest bardzo wygodnie i komfortowo w środku. Ostatnio jechałem z tyłu a prowadziła żona. Niestety nie da się wygodnie siedzieć między dwoma fotelikami dlatego optymalne jest posadzenie jednego dziecka z przodu a drugiego z tyłu. Jeśli chce się mieć oba pod kontrolą.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 III Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
8,4
3,6
~średnio zadowolony klient
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Auto jest generalnie w porządku, jednakże oprócz samego auta ważny jest też serwis świadczony przez ASO a ten jest na beznadziejnie niskim poziomie i zabiera to całą radość z posiadania tego auta bo człowiek po zostawieniu im auta zastanawia się co dodatkowo popsują oprócz tego co było już popsute a mieli naprawić!
~Ania
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Po prostu - uwielbiam ten samochód. Jak dla mnie dopacowany w każdym calu. Kolor czerwony - koniczenie bo jest wyjątkowy.
~JBeck
Czyżby ideal ? Dłuższy opis na blogu : http://mototester.wordpress.com
~Krystian
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Posypały się głośniki bose. Zaczęły gnić i membrana się odklejała. Znany problem. Usterka usunięta chyba w rocznikach od 2016 (Bezawaryjność (drobiazgi))
Mazda 3 III Hatchback