Oceny Mazda 3 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2016-2018

Mazda 3 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 3 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2016-2018

~Adrian
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Wersja SkyPassion jest świetnie wyposażona jak za te pieniądze, nic nie trzeszczy, auto w 90% jest świetnie spasowane. Jedyna rzecz, która mi przeszkadza to konsola systemu infotainment, która niestety od samego początku jest nieco "opuszczona" i nawet po poprawieniu jej przez serwis, znów "opadła" po paru godzinach jazdy. W środku niestety jest niezbyt wiele schowków, więc lepiej mieć kurtkę czy spodnie ze sporą ilością kieszeni na ew....
~Tomasz
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mazdę kupiłem, ponieważ jest przede wszystkim piękna. Wyróżnia się bardzo na tle konkurencji, zwłaszcza w wersji sedan i kolorze soul red. Nawiasem mówiąc mniej więcej 3 na 4 osoby, które to auto zobaczyły u mnie po raz pierwszy, myślały, że to "szóstka". Świetny silnik - dynamiczny i oszczędny, sporo miejsca w środku i dużo przyjemności z prowadzenia. Ale jednocześnie - zaskakująco słabe wyciszenie i jakaś taka taniość materiałów wyzierająca...
~Krzysztof
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mazda 3 sedan w najwyższej wersji to samochód kompletny. Piękny design niezły silnik oraz przyzwoita ergonomia. Przejechałem nim w prawie 4 lata 100 tys km i mogę śmiało polecić ten samochód z tego konkretnego przedziału wiekowego każdemu ktory poszukuje sedana z klasy średniej wyglądającego na mocne premium
~Panzadowolony
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Super jestem bardzo zadowolony, jedyny minus to lakier, trzeba uważać, ale będzie git, jak dbasz tak masz. Nie żałuję zakupu z salonu, tylko marzyłem o silniku SkyActiv-X ale nie chciałem już czekać, zresztą może i dobrze silniki SkyActiv-G są perfekcyjnie dopracowane i sprawdzone.
3,7
~Wojtek
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
To nie żadne cudo. Auto całkowiecie przeciętne i trzeba go stawić na równi z innymi kompaktami i to nie klasy premium. Silnik przeciętny, jedzie jak 1.4 turbo. Zawieszenie przeciętne. Skrzynia biegów przeciętna, uciążliwa w jeździe miejskiej. Bardzo słabe wyciszenie. Kupiłem go oczami. Wciąż mi się podoba.
~FranekW
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Warte swej ceny. Jak dla mnie autko niemal idealne. Ma drobne mankamenty, które, przynajmniej dla mnie, mają drugorzędne znaczenie. Wersja po FL jest chyba lepiej wyciszona, do 140km/h hałas nie jest uciążliwy. Nieco zbyt mała kierownica. Ta wykładzinka w bagażniku, jakaś taka tandetna. Brakuje mi nieco spryskiwaczy lamp, zobaczymy jak będzie w zimie. Ładowanie telefonu przez USB nieco zbyt wolne.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 III Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
6,7
~dzonykrzysio
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Mazda 3 w wersji sedan to samochód kompletny.W najwyższej wersji wyposażeniowej daje tyle ciekawych dodatków że aż szkoda wychodzić z tego auta.Na pewno jest to autko skonstruowane dla kierowcy choć pasażer ma nie najgorzej.
~Adam
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Zaczekałem na auto po liftingu z końcówki 2016 i się nie zawiodłem, to mała szóstka. Szkoda, że już nie produkowana od 06.2018 - trójka IV to póki co za dużo niewiadomych jak dla mnie.
~Marcin
~Kamil