Lista ocen Mazda 3 IV Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW 2019-2021 (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Skr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Są różne gusta, ale nie spotkałem nikogo komu wizualnie samochód by się nie podobał. Co do trwałości - lakier jest dramatycznie niskiej jakości (zależy to też od koloru) a blachy cienkie (łatwo o wgniotki). O znanych w mazdzie problemach z rdzą trudno na ten moment cokolwiek powiedzieć.
~Konrad
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Dobrze spasowana. Co do podatności na rdzę i inne rodzaje uszkodzeń będę mógł się wypowiedzieć dopiero po kilku latach. Jak na razie - bez zarzutu. Gratulacje dla projektantów, auto po prostu jest ładne, proporcjonalne, a przy tym oryginalne.
~piotr
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
co tutaj napisać, jak wygląda każdy widzi, ewentualna rdza to nie mój problem (nie jeżdże tak długo samochodami), za to super podoba mi się bajer ze spryskiwaczami w wycieraczkach - mała rzecz a cieszy!
~Lukasz
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Jak to ma miejsce przy nowych autach wszystkich marek, cienki lakier i bardzo szybko pojawiaja sie odpryski od kamieni
~rystakpa
Hatchback 2.0 Skyactiv-X 180KM 132kW
Piękna linia. Kolor kwestia gustu. Ja nie znoszę czerwonego, moja siostra uwielbia. Powiedzmy, że z czarnymi felgami ujdzie.
~Andrzej Turkiewicz
Najładniejsze auto 2019