Lista ocen Mazda 3 IV Sedan (45)

~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Auto ma pewne wady, o niektórych dowiedziałem się po zakupie ale nadal uważam, że na tle konkurencji wypada najlepiej.
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Świetny w środku, świetny z zewnątrz. W tej klasie jest bezkonkurencyjny porównując to co oferuje w tej cenie.
~pawgro1
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
W cenie do 120-130 tys. samochód absolutnie bezkonkurencyjny. Jeśli liczy się dla ciebie jakość wykonania, stylistyka i poczucie wysokiego komfortu - to Mazda 3 jest oczywistym wyborem w klasie kompaktowej. Podobnie skonfigurowana konkurencja (Leon, Golf, Octavia, I30) wychodzi tak samo cenowo lub nawet drożej, a przy bezpośrednim porównaniu jest wrażenie jakby były to samochody półkę niższe. Konkurencją dla Mazdy nie będą też raczej Marki...
~Piotr Seb
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jak do tej pory auto daje frajdę z jazdy. Nie jest to rakieta, ale nawet Mazda nie pretenduje do tej roli. Wręcz przeciwnie, zachęca do spokojnej i rozawznej jazdy. Nagłośnienie robi swoją robotę.
3,1
~EdDept
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Zbyt dużo awarii i usterek. To mógłby być naprawdę bardzo dobry samochód. W miarę dobra obsługa na etapie zakupu. Po zakupie natomiast rozczarowująca.
~mhr
Sedan 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Przez tydzień wynajmu myślę że mogę ocenić większość aspektów tego auta, ogólne wrażenia na plus.
~Ziggy
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bardzo udane auto, wysokiej jakości materiały, bardzo dobra elektronika, wygodne i eleganckie wnętrze. Jeździ się przyjemnie, auto dla kierowcy, cieszy wyglądem i w czasie jazdy. Dobra alternatywa dla hybryd, jak ktoś, tak jak ja, nie znosi CVT. Pali trochę więcej niż hybryda Corolli (pewnie ok 1,5 l/100 w mieście, na trasie bez różnicy), ale jednak daje przyjemność jazdy normalnym autem.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 IV Sedan
6,2
~NNB
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Przesiadka z Mazdy 3 BK z 2008 r. Samochód piękny ale z wieloma drobnymi wadami. Kilka rzeczy wypadło gorzej niż w mojej 13-letniej Maździe : fotele, zawieszenie, audio...
Mazda 3 IV Sedan