Lista ocen Mazda 3 IV Sedan (27) - Karoseria

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Jak dla mnie najładniejsze auto w klasie więc karoseria zdecydowanie na plus. Jedyne co nie do końca mi się podoba to, że w Mazdach w zderzaku tylnym powierzchnia nie jest w pełni gładka bo są tam takie dwie zaślepki pod którymi są chyba elementy wykorzystywane w trakcie transportu nowych aut. Poza tym ten "wąs" na zderzaku przednim (chromowany lub czarny wokół grilla w zależności od wersji) lepiej by wyglądał jakby był jednym kawałkiem a nie...
~Piotr Seb
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Ocena subiektywna. Dla mnie nowa trójka w sedanie to dbałość o każdy szczegół i przebieg linii nadwozia. Wyglądem odbiega od powszechnej tedencji upodobniania samochodów bez względu na markę. Mazda zrobiła coś ładnego i innego...
~Mateusz
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Jakość wykonania naprawdę robi wrażenie, praktycznie zero "bieda plastików" jak u konkurencji. Nic nie trzeszczy, nic nie skrzypi. Wykonanie tego auta to naprawdę jest dobry benchmark gdy wybiera się pojazd.
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Bardzo dobrze sprasowana. Nie rdzewieje wbrew opinii. Może lakier mógłby być twardszy i grubszy ale wystarczy trochę uwagi…. nie licząc tras …. bo tu nie ma kamienio odpornych lakierów.
~Damian
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Soul Red. Przepiękny. Co z tego, że oklepany. Stałem przy nie jednym czerwonym aucie, nawet premium i Mazda się tym lakierem prezentuje jak PREMIUM+
~mhr
Sedan 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Tutaj raczej kiepsko, bardzo ładny ale miękki lakier, przetarcie od krzaka w czasie wolnej jazdy już zostawia ślady.
~Boszczu
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Piękna sylwetka, ostre zadziorne rysy. Oceny nie zmienią papierowe zderzaki i miękki lakier
~kecup21
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
miętki lakier, ale to chyba wszyscy wiedzą inne nowe marki nie odbiegają za bardzo o tej reguły
Mazda 3 IV Sedan