Lista ocen Mazda 3 IV Sedan (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Mam prawie 190cm. wzrostu i mieszczę się za kierownicą bez problemów (wersja bez szyberdachu). Jeśli chodzi o przód to z mojego punktu widzenia jest mala różnica pomiędzy Mazdą 3 i Mazdą 6. Z tyłu jak to w klasie C - dla wyższych pasażerów będzie ciasno. Dla mnie najważniejsza była przestrzeń z przodu, są auta gdzie miejsca dla mnie było za mało (np. Kia Proceed).
~pawgro1
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera jest bardzo dużo miejsca z przodu i siedzi się niesamowicie przyjemnie oraz komfortowo. Zdecydowanie gorzej jest z tył gdzie miejsca jest po prostu mało. Dla mnie jednak to samochód używany max. przez 2 osoby, dlatego jest to zupełnie bez znaczenia. Sporym atutem b. duży bagażnik 450l (wersja sedan).
~kecup21
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
dla kierowcy i pasażera z przodu 5. z tyłu jest mniej miejsca, dla moich dzieci wystarczy lecz dla dorosłych powyżej 175cm może być z tyłu mało miejsca. Ja mam 185cm.
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
W swojej klasie oferuje bardzo duży bagażnik …wersja sedan. Wiadomo że otwór bagażnika ma ograniczenia ale w kwestii litrów które można tam włożyć .. jest ok
~mhr
Sedan 2.0 Skyactiv-G 122KM 90kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu mnóstwo miejsca - to wcale nie jest takie małe auto. Bagażnik bardzo głęboki, bez problemu pomieścił 4 walizki i dodatkowe torby.
~Andrzej W.
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
Dosyć miejsca, W porównaniu do poprzedniego VW Passat jest tak samo wygodnie, a może nawet ciut lepiej.
~EdDept
Sedan 2.0 SkyActiv-X 186KM 137kW
Z tyłu mało miejsca i niezgodne zagłówki. Zbytnio wysunięte do przodu. Sama kanapa jest wygodna.
~Ziggy
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 150KM 110kW
To relatywnie małe auto w środku, jak na rozmiary zewnętrzne
Mazda 3 IV Sedan