Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

Silnik 1.5 i 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1997
Mazda 323 V F 1.5 i 16V 88KM 65kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Drodzy pąnstwo na wstepie chciałbym napisac o picu oleju!! jeżeli wasze mazdy łykaja olej w granicach 1-2.5l na 10tys km to maja przebieg gróbo ponad 270 tys i nie czarujcie sie licznikami i przebiegami rzedu 100-200 tys bo to jest smieszne jak moze tak wiekowy samochód miec tak mały przebieg. Moje auto miało ponad 300 tys i też smigało osobiscie dolewałem 1.5l oleju co 10 tys km ale przebieg robi swoje i cieżka noga. Zrobiłęm tym samochodzikiem w 2 lata 40 tys km i moge powiedzieć ze jest to super samóchod sprawiał radoche a jego niecodziennaa sylwetka przykówa wzrok innych pomimo wieku. Jest to auto godne polecenia dla początkujacych którzy maja dosc oklepanych golfin itp vieswagenów. Aha i aby cieszyć sie z zakupu trzeba zapłacic normalna cene a wtedy samochod tez bd normalny :). Smiesza mnie ludzie ktorzy mowia ze auto warte jest 3-4 tys zł. zgadza sie jest warty ale powypadkowy złom. a dobry pojazd trzeba liczyc w granicach 6-9 tys w zależnosci od silnika i rocznika :) osobiscie polecam 1.8 bo 1.5 jest za słaby dla miłośnikow mocniejszych wrażen. ja kupiłem na duze pieniądze ale 2 lata nie włozyłem ani złotówki wymieniłem 4 x olej :D 10w/40 nie lejcie do tych aut castrola i mobila polecam elfa, quaker state(moim zdaniem najlepiej sie spisujacy)
Jest dobrze demon prędkosci to nie jest ale w swojej klasie nie jest mułem :D i jest szybszy od wielu innych pojazdów tej klasy z tego roku
Pod tym względem te auto nie ma sobie równych nie wiem z jakich cześci ona była zrobiona ale mistrzostwo nastukałem nia 40 tys km i wymieniłem klocki przód nabiłem klimatyzacje i uszczelke pod pokrywa zaworów. Aha i 3 x termostat powód nieudolni mechanicy zal jednym słowem
Żadnych :D

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 88KM 65kW [l/100km]