Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

Mazda 323 V F 1.5 i 16V 88KM 65kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Inne : nic:(
Silnik : bierze olej!
auto bardzo przeciętne
Auto przeciętne i uważam,że przereklamowane,a naczytałem się dużo o jej zaletach i bezawaryjności. Kupione w Niemczech. Silnik beznadziejny i dużo palił,zbierał się na wysokich obrotach i oczywiście standardowo brał olej.Jak na japończyka to karygodne.
Skzrynia ogólnie ok,tylko wsteczny haczył czasami
Auto trzymało się drogi,na zakrętach fajnie,twarde zawieszenie jak to w japończyku,więc niski komfort podróży
do przodu dobrze,do tyłu kiepsko
wszystko pod ręką,jak dla mnie dobrze. Jakość materiałów w miarę dobra,ale smutno we wnętrzu
bardzo się zawiodłem na tym elemencie,auto się szybko nagrzewało,ale klima to tragedia.Nawet po odgrzybieniu i nabiciu nie wydalała za bardzo przy dużych upałach,a silnik słabnął jakby miał 20 koni mniej,beznadzieja.
miejsca z przodu,jak na taki mały samochód to nawet nieźle,z tym,że mam tylko 175 cm,a z tyłu ciasno
przy małych prędkościach cicho,a jak się jechało ponad 130km/h to już głośno
tutaj niestety \"szału\" nie ma,spalanie wysokie w mieście 8-9litrów,w zimie nawet 10,przy takim małym silniku to za dużo. Na trasie schodziłem do 6 litrów.BMW z silnikiem 1,8 paliło mniej.Ceny części wysokie, w porównaniu z BMW e36 spora różnica,i nie zawsze dostępne od ręki.
za cenę 11 tyś.zł w 2008r. to dość sporo jak na takie auto,może teraz dałbym 5tyś maksymalnie
tu nawet dobrze,bo nic się nie psuło,miałem tylko problem z podnośnikiem szyby poza tym małe pęcherzyki rdzy na drzwiach
silnik to tragedia!brał olej i to nie jest odosobniony przypadek,bo wielu użytkowników ma z tym problem. Jest to wada fabryczna,bo zapiekają się pierścienie. To droga \"impreza\",bo kosztowała mnie 1000zł! Dało to tyle,że silnik brał olej nadal,z tym,że mniej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 16V 88KM 65kW [l/100km]

7,8