Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

bordo92@interia.pl, 18 lat temu
Silnik 1.5 i 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 1994
Mazda 323 V F 1.5 i 16V 88KM 65kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
jestem bardzo zadowolona, zawieszenie bardzo wytrzymałe, spalanie moim zdaniem niewielkie, wnętrze bardzo "ładne", jedynym minusem jest brak podświetlenia przycisków elektrycznych szyb ( a może to tylko w moim?!)
jest super, swojego czasu jeździłam tez efką z ´90r i musze przyznać - ten typ tak ma :-)
bez zarzutu, biegi wskakują bardzo płynnie
z tym jest znacznie gorzej, na wprost jest ok chociaż siedzenia są bardzo nisko osadzone, do tyłu znacznie gorzej -tylna szyba pod dużym kątem, ale kwestia gustu i przyzwyczajenia
jest dobrze, szyby szybko odparowują, autko szybciutko się nagrzewa, jedynym mankamentem jest opieranie się szyb wyłącznie na uszczelkach (bez górnego słupka jak w poprzedniczce), wiec przy większych prędkościach troszeczkę szumi i można poczuć mały wir powietrza
z przodu jest bardzo wygodnie, dużo miejsca, myślę, ze każdy znajdzie dla siebie wygodną pozycję, z tyłu..... siedziałam tylko przez chwilę, dla mnie ok, ale bardzo wysokie osoby mogą mieć problem z głową w sufitce
motor jest tak cichy, ze czasami mam wątpliwości czy jeszcze chodzi, przy większej prędkości słychać szum (szyby)
jak dla mnie ekonomicznośc samochodu to pojęcie względne, zależy na ile kogo stać, porównując do bravo 1,8gt jest super, w zalezności od jazdy mazda na trasie spala ok 6l, miasto ok 8l
no autka są drogie jak na swoje latka, porównując z niektórymi markami, ale uważam , ze cena jest jak najbardziej adekwatna do tego co sobą reprezentują! Pozdrawiam
hmmm... cięzko trzeba się napracować aby otowrzyła się klapa bagażnika, ale to chyba tylko w moim występuje ten problem, czasami przy włączeniu klimy nie zapala mi się jej podświetlenie, poza tym nic :-)
jak do tej pory jest niezawodna
Mazda 323 V F