Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

Silnik 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Rok produkcji 1996
Mazda 323 V F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : wnętrze
Inne : szumi lewe lusterko, podobno wszyscy to mają
Silnik : stukanie przy zimnym silniku, podobno większość tak ma - musi się olej rozprowadzić
Karoseria : wypada plastikowy element 4x6 cm z zamka bagażnika, prawie wszytkim wypada:)
nie da się za tak niskie pieniądze (ok. 10000) kupić piękniejszego (faceci się częściej niestety za mną oglądają niż kobiety - bo się nie znają) samochodu. V6 2,0 ze swoimi możliwościami poza komentarzami. Nigdy się fajniej nie czułem w samochodzie tak jak w madzi - prawie zawsze miałem nowe samochody. Ten mnie urzekł - fajnie żeby chciał jak najdłużej jeździć.
moc daje mu elastyczność, tak że można na 3 lub 4 biegu po mieście jeździć gdy się nie chce wajhą kręcić
napisałbym doskonale ale madzia ma 11 lat - wyobrażam sobie jak to musiało działać za "młodu"
jak wyżej - wiek robi swoje - ale nigdy nie jeździłem samochodem tak trzymającym się na zakrętach
jak na niskie auto to zaskakująco dobrze się cofa, doskonałe by było po odpiłowaniu dachu
uwzględnić wiek, poza tym bez komentarza
przez otwory wentylacyjne lecą suszone biedronki i liście może jakiś filter wypadł, ale zagrzewa się naprawdę szybko
przy niskim, sportowym ale z założenia rodzinnym samochodzie, japońcy sobie super z przeztrzenią poradzili, seks na tylnym siedzeniu jak najbardziej wchodzi w rachubę jeżeli o to chodziło:)
11 lat - coś tam słychać
11 miasto, 8 trasa. To tylko litr więcej niż używane przeze mnie dotychczas przeciętniaki
11 lat:)
tfu, tfu jak do tej pory

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i V6 24V 144KM 106kW [l/100km]

9,4