Ocena kierowcy - Mazda 323 V F

Silnik 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Rok produkcji 1995
Mazda 323 V F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : jak na 14 lat nawet grama rdzy nie ma
świetnie się jeździ i frajda z jazdy jest przednia,małe spalanie,super się prowadzi,po prostu jest idealnym samochodem.mimo iż troszkę droga eksploatacja i to że akurat mój egzemplarz bierze olej (będę robił w najbliższych dniach) to możliwości tego auta rekompensują wszelkie niedogodności,polecam to auto młodszym kierowcą którzy chcą troszkę poszaleć
Silnik mocny i szybko wchodzi w obroty.Powyżej 4 tys. zaczyna się dobra i szybka jazda
dopiero za drugim razem wchodzi bieg ale rzadko się to zdarza
przyczepność jest świetna czasami się zastanawiam czy nie wejść w zakręt z większą prędkością ale rozsądek bierze góre
jedynie tylna szyba troszkę za mała no i mam spojler ale jak na tak niskie auto nie ma problemu z cofaniem
ogrzewanie super po paru kilometrach można się grzać jak przy kominku
pasażerowie z tyłu trochę narzekają ale to nie jest limuzyna,jedynie ktoś wzrostu zbliżonego 2 metrów może być nie zadowolony
trochę słychać z zewnątrz szum ale dopiero powyżej 120km\\h jest jednak za głośno
Miasto - 10-11 l W trasie - 7-8 l Ja płace ok 160zl Naprawa samochodu nie jest w sumie tak droga.Jedynie drogi rozrząd no i wydech końcowy zaskakuje ceną, bo najtańszy jaki znalazłem oryginalny Bosala to 500zl.
za 10 tys. można naprawdę dobrze pojeździć jeśli ktoś lubi szybką jazdę oczywiście
nic się nie psuje elektryka niezawodna wszystko git
z poważnych usterek to muszę powiedzieć że bierze olej niestety,ale jest to do zrobienia
Mazda 323 V F