Oceny Mazda 323 VI F 1.3 16V 73KM 54kW 1998-2003

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 323 VI F 1.3 16V 73KM 54kW 1998-2003

~sakhal@gazeta.pl
F 1.3 16V 73KM 54kW
Z auta jestem bardzo zadowolony. Jako toczydełko do miasta i w niedalekie trasy poza - idealne. Do tego jako bonus - dzieki zaawieszeniu mozna czasem troszke poszalec na kretych drogach. Niezawodnosc i ergonomia uzaleznia. Przez to 323 sie na poczatku kocha, a potem nienawidzi :) bo szkoda sie pozbywac, gdy pora wymienic na cos nowszego (wlasnie to przechodze). Jedyne do czego moge sie przyczepic - mało mocy. Wersja z silnikiem 1.5 lub 1.8 da...
3,6
~Jacek
F 1.3 16V 73KM 54kW
Bardzo dobry i wygodny samochód. Przez rok właściwie nie sprawiał kłopotów. Oczywiście ze względu na wiek, karoseria jak w większości samochodów japońskich była nie raz łatana. Po około roku coś mi się zaczęło dziać ze sprzęgłem. Od czasu do czasu wpadał mi pedał sprzęgła i musiałem kilkukrotnie go nacisnąć aby zadziałał. Prawdopodobnie przyczyną był zapowietrzony wysprzęglik. Jednak biorąc pod uwagę stan i wiek samochodu, już go nie naprawiałem.
~Clark
F 1.3 16V 73KM 54kW
Kupiłem auto 12 letnie, więc nie mogłem wymagać Bóg wie czego. Miało być bezawaryjne i jest. Poza tym jest wygodne i dla moich potrzeb (głównie miasto i ok. 5000-6000 km rocznie) zupełnie wystarczające. Gdyby ta mazda miała mocniejszy silnik mógłbym nią jeździć spokojnie kolejne 10 lat albo i dłużej ;p Niemniej do zmiany auta specjalnie mi nie śpieszy.
3,3
~mazda 323f bj
F 1.3 16V 73KM 54kW
1.3 to nieporozumienie - ani oszczedne ani mocne. Wnętrze również nie powala, co prawda układ super ale jakość jak w seicento (wersja przed liftem). Wbrew pozorom wcale nie żałuje zakupu, w porównywalnej klasie i cenie jedno z ciekawszych, choć mocniejszy kucyk by sie przydal.
~Jacko
F 1.3 16V 73KM 54kW
pod wieloma względami autko na plus! Dobrze zagospodarowana przestrzeń, ergonomia; trochę razi (przed liftem) plastikowe wykończenie. silnik 1.3 - porażka, ani mocy ani ekonomiczności niestety... Gdyby nie to, byłoby akurat w sam raz średnio małym, samochodzikiem do jazdy miejskiej i małych tras dla 2-4 os.
~Alexander123
F 1.3 16V 73KM 54kW
Świetny samochód, sama radość z jeżdżenia, wrecz usta same sie śmieją
~Asnyk
F 1.3 16V 73KM 54kW
Wszystko mi odpowiada oprócz mocy. Jednak te kilka koników więcej by się przydało. Poza tym uważam, że jest to zakup na lata pomimo jego obecnego wieku 9 lat.
~GL
F 1.3 16V 73KM 54kW
Świetny samochód. Polecam osobom, które się nad nim zastanawiają. Nawet starsze roczniki - a 11-letnie auto młodym nie jest;) spisują się świetnie.
~Avedis 71
F 1.3 16V 73KM 54kW
Mazda ma duszę, jest zgrabna, bezawaryjna i stosunkowo niedroga w utrzymaniu. Jak każde auto ma parę przypadłości, które rekompansuje ogromną ilością zalet. Następne auto? To retoryczne pytanie :-)
3,7
~banja
F 1.3 16V 73KM 54kW
Calkiem przyzwoite autko - wykonczenie, uzyte materialy. poza tym caly czas robi dobre wrazenie.
Mazda 323 VI F