Lista ocen Mazda 323 VI F 2.0 DiTD 101KM 74kW 2000-2003 (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Enkidu z Krakowa
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Tutaj Mazda nie ma się czym chwalić. Podczas minusowych temperatur,temperatura cieczy chłodzącej silnik rośnie bardzo wolno. Również bardzo wolno ogrzewa się kabina.Bywa że, podczas większych mrozów, dopiero po przejechaniu pierwszych 15-20km w aucie można zdjąć czapkę czy rękawiczki:). Natomiast w upalne dni klimatyzacja spełnia swoją role należycie.
~Carloss
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Jest to diesel . Ja osobiscie na codzien nie pokonuje bardzo duzych odleglości z domu do pracy , wiec i silnik nie zdazy sie nagrzać. Ale w trasie silnik moment sie nagrzewa :) Zobaczymy jak bedzie w mroźną zimę. Klimatyzacja chłodzi momentalnie wiec w tej kategorii naprawde bez zarzutu !
~krisownik
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Mój model jest wyposażony w klimę, no a teraz zima to ogrzewanie nie najgorsze, choć trzeba chwilkę poczekać aż złapie temp. lub może przysłonić chłodnicę. Ale nie wymagajmy nie wiadomo czego przy 20 stopniach na minusie
~radekko
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Przednia szyba mogłaby być lepiej ogrzewana. Przy większych mrozach i opadach śniegu wycieraczki ulegają oblodzeniu. Nie miałem tego w kadecie, pierwszy poważniejszy \"zonk\" tego autka.
~bartvs
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
nawiew i klimatyzacja radzą sobie w wilgotne dni jak i takie z opadami, bardzo szybko odparowują szyby zimą w autku po przejechaniu kilku kilometrów miłe i przyjemne ciepełko:)
~Ofca
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
O i tu mam problem bo mi walnoł rezystor wentylacji. Chwała forum za ukierunkowanie i problem rozwiązany. Ale ponoć często sie to zdarza w tych mazdach.
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Gdy go kupiłem, byłem niezadowolony gdyż była sałba moc dmuchaw. Lecz wymieniając filtr kabiny (który dawno nie był wymieniany) wszystko działa
~mxx_rs
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Klima chłodzi ok natomiast kiepsko z ogrzewaniem w zimę ale to raczej nie wina nawiewu a silnika, który się długo nagrzewa.
~Józek
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Klimatyzacja odkręcona na maxa może przyprawić o anginę. Co do ogrzewania, to ciepło zaczyna być już kilku minutach jazdy.
Dziennik kosztów dla Mazda 323 VI F 2.0 DiTD 101KM 74kW
6,6
~djpiter-5700
F 2.0 DiTD 101KM 74kW
Klimatyzacja już 2 razy była u mnie powodem przeziębienia ;) ogrzewanie jak narazie dobre, zobaczymy jak bedzie podczas mrozów
Mazda 323 VI F