Lista ocen Mazda 5 I 1.8 MZR 115KM 85kW 2005-2010 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krolik_82
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
No tu trochę gorzej: co jakiś czas blokuje mi się system auto-down (czy jak tam się to nazywa) przedniej prawej szybie (zawszę się jednak podnosi i opuszcza, tylko nie zawsze po jednym naciśnięciu przełącznika), zamek w tylnych prawych drzwiach raz się otwiera a raz nie i muszę to robić ręcznie:), strasznie skrzypi w miejscu mocowania przednie szyby do karoserii (muszę to potraktować silikonem). Niby drobiazgi, ale mnie wkurzają:)
~Tomek
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Przez prawie pięć lat zespuła się tylko sprężarka klimatyzacji. Kuna przegryzła przewód od chłodnicy ale to wina zwierzaka, nie samochodu. Wymieniłem akumulator, który wyglądał na jeszcze oryginalny. Co by znaczyło, że przeżył dwa razy dłużej niż te, które kupujemy u nas w sklepach. Nieźle jak na tak stare auto.
~bary
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Tak jak pisałem trzeba uważać na olej silnikowy. JA chyba zalecałbym przed każdą wymianą oleju wypłukać silnik jakimś preparatem. Koszt takiego preparatu waha się w granicach 30-50zł. Wlewa się go do silnika na 15 minut, autko chodzi na biegu jałowym i po tych 15-tu minutach zlewa się go razem z olejem.
~Krzysztof
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
do przejechania 120tys.km wszystko bylo ok.Puzniej sie zaczelo :pasy kierowcy po odpieciu nie wracaja na swoje miejsce do slupka,blokuja sie drzwi boczne pasazera,odleciala oslonka relingu dach.na relektorac przednich pojawila sie \"pajeczyka\" (popekane klosze )
~Dawid
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Przez pięć lat w sumie tylko przestała działać elektryczna szyba z tyłu, wydaje mi się, że trochę zbyt często paliły mi się przednie żarówki (założyłem dziennie i jest ok). Miałem też problemy z CD
~paolomario
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Padł akumulator, jakiś nieoryginalny był zamontowany, gdy kupiłem. Nowy działał bez zarzutu. Poza tym nic.
~pawel
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Zaczyna rdzewieć nadkole tylne lewe i prawe. Auto bez dzwona oryginał garażowane.
~Marcin
Nie mam zastrzeżeń.