Lista ocen Mazda 5 I 1.8 MZR 115KM 85kW 2005-2010 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
komfortowa jazda ,ladnie trzyma sie drogi .Jedyny minus ze co 2 lata musialem wymienic pewne elementy przedniego zawieszenia w tym:wachacze,laczniki stabilizatora,amortyzatory,lozyska w kolach a ostatnio nawet urwal sie tylny amortyzator od karoserii.Dziwne bo jezdze tylko po asfalcie i auto nie jest obciazane.
~paolomario
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Zaskakująco dobrze. Auto, mimo gabarytów ani nie prowadzi się jak słoń, ani nie buja jak wachadło, ani nie sprawia wrażenia, że na byle zakręcie wywróci. Zawieszenie jest komfortowe. Na ruchy kierownicy reaguje w sposób oczekiwany :)
~krolik_82
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Przy przejeżdżaniu poprzecznych nierówności słychać zawieszenie, na zakrętach nie wychyla się zbytnio (a mieszkam w górkach) i pewnie się prowadzi. Niestety nie mam ESP w standardzie, a bardzo by się przydał.
~Tomek
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Auto jedzie bardzo "normalnie": nie czuć za bardzo, że jest to sporej wielkości i wyskości minivan. Dobry kompromis pomiędzy pewnością prowadzenia a komfortem podróżowania.
~pawel
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Podsterowność. Przy hamowaniu auto daje nura do przodu i nie skręca. Po przejechaniu 15 000 km problemów mechanicznych z układem jezdnym nie stwierdziłem.
~ramzes85
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
zle sie prowadzi na wybojach i nie wspominajac że jazda tym samochodem jest jak jazda wozem drabiniastym
~Marcin
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Auto świetnie się prowadzi, rewelacyjnie trzyma się drogi, pewnie wchodzi w zakręty. Miód malina :)
~Zbyszek
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
Na 3 lata jazdy wymieniłem sworzeń w zawieszeniu przednim i regenerowałem zacisk hamulcowy od ręcznego.
~loro
Minivan 1.8 MZR 115KM 85kW
przy ostrym przyspieszaniu trzeba mocno trzymac kiere ale za to idealnie wchodzi w zakręty, nie balastuje
~Ujmik
Jak na Vana Super!!!