Oceny Mazda 5 I 2.0 MZR 145KM 107kW 2005-2008

Najnowsze oceny Mazda 5 I 2.0 MZR 145KM 107kW 2005-2008

3,7
~ostatni raz japonczyk
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
bardzo słabo wyglada na tle aut z niemiec. słabe wyciszenie(bardzo zle, przy wyzszych predkosciach szum bardzo denerwuje) i kiepskie wykonczenie wnętrza.ogólnie bardzo fajne autko tylko zeby bylo lepiej dopracowane.no i te blachy takie delikatne i korozja :( jedyny plus daje za to ze jest naprawde bezawaryjne.moje koszty skladaly sie tylko z tankowania gazu i paliwa. jak wiekszosc czytałem opinie o aucie, ale jak go kupiłem to odrazy tylko...
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
Plusy to obszerne wnętrze, dobre wyposażenie, wygodne siedzenia, dobra widoczność, odsuwane tylne drzwi przez które dostęp do wnętrza jest dużo łatwiejszy, bardzo dobre trzymanie się drogi, przyzwoite osiągi przy niewielkim zużyciu paliwa (jak na możliwości przewozowe) no i przede wszystkim reputacja niezawodności Mazdy- Made in Japan! Minusy to cena części, hałas i jak dla mnie za twarde zawieszenie. Praktycznością "Piątka" na pewno nie...
~Piotrek
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
Poza tym, że auto jest podatne mocno na korozję to uważam, że sprawuje się świetnie. W ciągu 5 lat użytkowania i przejechaniu ponad 90tyś. Km usterki były nieznaczne. Większość dotyczyła elementów zawieszenia, które kosztowały grosze. Po zakupie przy stanie 180tyś. Km heneralny remont silnika z uwagi na pobór eju. Od tamtej pory zero problemów, bez dolewek od wymiany do wymiany po 10tyś.
~Marrecki
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
Auto jest naprawdę przyzwoite dla rodziny 5 osobowej. Wygodne przesuwane drzwi co skłoniło mnie do kupna tego samochodu, we wewnątrz auta wygodne fotele składane i rozkładane w różnych kombinacjach. Silnik bezproblemowy , tylko spalanie spore przy tym motorze. Jedyne co mnie zniechęca to cienkie blachy, brak konserwacji i spory hałas przy większych prędkościach.
~Jasiek
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
Poprzednia Mazda nigdy mnie nie zawiodla i dlatego zdecydowalem ze kupie ponownie. Mazda 5 ma swoje wady i zalety jak kazde auto. Jest pakowne, komfortowe, rewelacyje odsuwane drzwi i niezly silnik benzynowy. Ma swoje minusy jak wyciszenie i slabsze blachy. Jestem zadowolony z zakupu.
~Jakub
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
Jestem bardzo zadowolony z auta mam go nie długo ale miło mnie zskakuje praca silnika poezja i wiele ciekawych rozwiazań, cieszę sie ze nie kupiłem scenica to taki miałem plan ponieważ cenowo byłby tańszy i młodszy ale jakość wykonania i prowadzenia Mazdy nie ma co porównywać do scenica polecam.
~Kuba
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
sporo czasu spędziłem w internecie szukając samochodu i czytając opinie, długo zastanawiałem się nad marką, ale w końcu postawiłem na mazdę(wcześniej jeździłem oplami),jak na razie nie żałuję, samochód przywiozłem z Niemiec,po sprawdzeniu w serwisie musiałem wymienić jedynie akumulator, świetne autko dla 4 osobowej rodziny z możliwością rozłożenia dodatkowych siedzeń, na których również siedzi się całkiem wygodnie...liczę na japońską...
~profilANT
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
autko doskonale zarowno do jazdy po miescie jak i dluzsza trase, bardzo dobrze zachowujace sie na drodze, duza przestrzen bagazowa, drzwi rozsuwane bardzo ulatwiaja zycie, samochod ze sportowym zacieciem pomimo iz jest to minivan,
~samk@onet.eu
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
to moja druga mazda i nie ma samochodów lepszych od "Japończyków" polecam bezawaryjne ale trzeba serwisować. żaden z tych które miałem na łączną ilość przejechanych kilometrów około 300 000 nie stanął na drodze!!!!!!!!!
~matdarh@wp.pl
Minivan 2.0 MZR 145KM 107kW
Długo się zastanawiałem wprawdzie wcześniej siedziałem w S-maxie ale to nie było to siedziałem w Toyocie Corolli Verso -dziwna i troszke za ciasna jak na vana . Mazde 5 kupowałem w ciemno widziałem ja tylko na folderach bo wtedy jeszcze nie było mozna jej zobaczyc .TERAZ NIE ŻAŁUJE !!!! POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tylnie przesuwane drzwi to po prostu REWELACJA