Oceny Mazda 5 I 2.0 MZR 146KM 107kW 2008-2010

Mazda 5 I 2.0 MZR 146KM 107kW 2008-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 5 I 2.0 MZR 146KM 107kW 2008-2010

~Józek
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Przejechałem autem 124 tys. km od nowości. Auto absolutnie bezawaryjne (super!). Wystarczająco mocne i dynamiczne nawet przy pełnym obciążeniu. Wygodne i dobrze rozwiązane wnętrze. Z tym silnikiem i 6 biegową skrzynią tanie w eksploatacji.Małym minusem (przy sporym wnętrzu) jest klimatyzacja - wszystkie wyloty powietrza z przodu auta. W upały trzeba więc mocno chłodzić przód auta i o przeziębienie łatwo. Słabo wyciszone odgłosy toczenia. Auto...
3,1
~weba2
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Ogólnie to niezły samochód, choć ma delikatne zawieszenie, delikatne blachy, mało stabilne prowadzenie i słabo nadaje się do miasta (wymaga sporo siły przy obsłudze sprzęgła, skrzyni biegów, kierownicy i hamulców). Fotele dobre do auta typu Mazda 2, ale nie do Vana, który z racji przeznaczenia winien zapewniać wysoki komfort na długich trasach.
4,1
~henryk_kosiorek
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Samochód typowo rodzinny, dużo miejsca w środku. Nie mam problemu z zapinaniem dzieci w foteliki, a na tym najbardziej mi zależało. Dosyć bogate wyposażenie. Duży bagażnik po złożeniu tylnych siedzeń (6 i 7 miejsca). Minusem są koszty spalania. Na dzień wyboru samochodu średnie spalanie na różnych stronach internetowych było trochę mniejsze niż jest w rzeczywistości.
3,6
~weba
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Auto funkcjonalne, fajne dla ludzi z dziećmi, przesuwane drzwi, dobra widoczność, niezłe wyciszenie i dynamika silnika 2.0 pb po liftingu, niezła automatyczna klimatyzacja, dość bogate wyposażenie i dobre spasowanie plastików to z pewnością plusy. Wygoda małych i krótkich foteli, trakcja, zużycie paliwa i ogólna nowoczesność kokpitu zdecydowanie na minus.
~Bolesław
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Bałem się tej wielkiej budy ale okazała się wielka ale dobrze dopasowana do reszty. Jak potrzeba to przejedzie nią 7 osób a jak nie to komfortowo 4 z ogromnym bagażem. Silnik spokojnie sobie radzi z masą prawie 1,5 tony.
~Karol
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Jak ktoś potrzebuje auto dla rodziny, Piątka doskonale się nadaje. Bardzo fanie można wnętrze aranżować, Stoliki dla pasażerów z tyłu, w razie czego 7 osób może jechać lub potężny bagażnik zapakować. Jedynie walkę musiałem podjąć z rdzą podwozia ale na razie wygrywam.
~Pawci081
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Polecam. Przesuwane drzwi z tyłu są mega wygodne. Każdy minivan powinien takie mieć. Podobno chleje olej, u mnie nie. Podobno ma słabą blachę, u mnie jeszcze nie.
~przemek
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
rewelacja, brak jakichkolwiek poważnych wad (napewno na razie nie rdzewieje)
~Mateusz
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Mazdą jeżdżę długo i jestem bardzo zadowolony. Duża kabina, ogromny bagażnik, jak potrzeba to 7 osób przewiezie. Dołożone LPG powoduje, że tramwajem się nie opłaca jechać :)
~bloos11
Minivan 2.0 MZR 146KM 107kW
Nie ma tu opcji bardo dobrze dlatego zaznaczyłem dobrze. Samochód w 100% spełnia moje oczekiwania.