Oceny Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 143KM 105kW 2005-2010

Najnowsze oceny Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 143KM 105kW 2005-2010

4,1
~Marek
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Auto sprowadzone z Niemiec jako 1000% sprawne. Potem okazało się, że jeździło jako taxi i licznik miało kręcony, ale... Ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne. Idealne dla dwójki dzieci i okazjonalnie idealne do przewiezienia przynajmniej 6 osób - dla 7 jest to nieporozumienie - zwłaszcza środek w drugim rzędzie. Super na wakacje ze sporym bagażem oraz psem. Silnik ma swoje przyzwyczajenia - DPF lubi obroty powyżej 2k, ale codzienna trasa...
~McMakaron
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Posiadam swoją Magdalenę od 7 lat , sprowadziłem prywatnie z Niemiec . Jak dotąd nigdy mnie nie zawiodła , a przejeżdżamy rodziną kilka razy w roku trasy nawet po 4000 km po europie jak również do codziennych dojazdów do pracy itp. Żadnych awarii, chyba że regeneracja alternatora za taką uchodzi. Drzwi tylne suwane rewelacja . 7 osób to fikcja , maksymalnie wchodzi 6 słowian :).
~mike
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
wybieralem poniedzy touranem, C4 grand piccasso, kia carens, scenic i wygrala mazda 5,swietna w jezdzie po miescie i w trasie jest bardzo pakownym autem a przy tym oszczedny i niezawodny, robilem nim trasy po 2200km na raz i zawsze wsiadam z przyjemnosca do niego, swietnym dodatkiem sa przesowane tylne dzrwi na parkingu gdy masz dzieci sa niezastapione polecam
~craft
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
niestety im dluzej jezdze tym samochodem tym bardziej zaluje ze go kupilem na poczatku robil niezle wrazenie i spelnial w 100% moje oczekiwania ale ilosc usterek mnie przeraza szczegolnie przy 55 tys przebiegu nie tego sie spodziewalem po samochodzie na gwarancji montowanym w japonii chyba drugi raz mocno bym sie zastanowil nad jego zakupem choc nadal wizualnie bardzo mi sie podoba dobra alternatywa jest mazda z silnikiem benzynowym wiecj pali...
~Mateusz Mazda
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Auto bardzo zrywne, oszczędne i ekonomiczne. Na minus niestety tragiczne wygłuszenie i jakoś materiałów.
~Adam1989
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
ogólnie super rodzinne autko. bardzo dynaliczne i szybki ale sa ale ... hałas w środku. problemy wiecznie z dpf chociaż auto duże jeżdzi w trasy... przez co autko raz zrywa ostro a raz muli strasznie
Dziennik kosztów dla Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
~Zinek2017
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Witam serdecznie, auto nie doceniane, jeśli się o nie dba i wyeliminuje typowe przypadłość to. Potrafi się odwdzięczyć bezawaryjna eksploatacja
~M5
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Auto rodzinne , pojemne , mało pali . Drzwi rozsuwane przy dziecku to miód malina . Dzieciak wysiada w garażu i nawet drzwi nie poobijał :) A ciasne parkingi to nie wspomnę .
~Raf
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Jeździłem różnymi autami, to jest naprawdę niezłe auto pod warunkiem że odpowiednio się eksploatuje .
3,2
~stoming@op.pl
Minivan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Strasznie mnie zawiodła mazda. byłem zakochany w japończykach ale ten wybór był totalną klapą