Ocena kierowcy - Mazda 5 I

Silnik 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Rok produkcji 2007
Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 143KM 105kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne
Zawieszenie : nic dobrego tu nie moge napisac wymiana 3 amortyzatorow miedzy 50-52tys mowi sama za siebie
Inne : Skomentuj tę usterkę...
niestety im dluzej jezdze tym samochodem tym bardziej zaluje ze go kupilem na poczatku robil niezle wrazenie i spelnial w 100% moje oczekiwania ale ilosc usterek mnie przeraza szczegolnie przy 55 tys przebiegu nie tego sie spodziewalem po samochodzie na gwarancji montowanym w japonii chyba drugi raz mocno bym sie zastanowil nad jego zakupem choc nadal wizualnie bardzo mi sie podoba dobra alternatywa jest mazda z silnikiem benzynowym wiecj pali ale mniej napraw i mozliwych usterek
silnik pracuje bardzo dobrze bez zarzutu ale pulapka tkwi w filtrze czastek stalych tym samochodem trzeba duzo jezdzic poza miastem bo inaczej bedzie sie zapychal koszt przepalenia to ook 600-700zl a filtr nie jest na gwarancji(lacznie z koniecznoscia wymiany oleju) moj przy 50tys juz 4 razy mial przepalany NIE POLECAM diesla jezeli ktos ma zamiar jezdzic duzo po miescie niestety przy kupnie nikt mnie o tym nie informowal reklamowac tego nie mozna tylko trzeba placic,przy 55tys leja wtryski wymiana i naprawa wszystkich elementow 1500zl
nie ma problemow
niesty tu nic dobrego tez nie napisze 3 amortyzatory juz wymienione co przy 52tys stawia mazde w bardzo slabym swietle poza tym wymiana prawego lożyska przy 55tys
czasami biały dym z webasto podobno przy krotkich trasach tak bywa.....
jako kierowca nie narzekam, pasazer tez nie, 7 miejsce na dluzszej troche meczace dla osoby ktora tam siedzi super rozwiazane rozlozenie foteli oraz przesuwanie tylnych
spalanie calkiem niezle jestem zadowolony
liczac usterki ktore musialem naprawic moja ocena nie moze byc nawet dobra przy tak malym przebiegu - dpf, 3 amortyzatory, webasto

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 MZR-CD 143KM 105kW [l/100km]

7,6