Ocena kierowcy - Mazda 6 I Sedan

kamilbk@vp.pl, 17 lat temu
Silnik 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Rok produkcji 2004
Mazda 6 I Sedan 2.0 MZR-CD 136KM 100kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Cały czas jestem Mazdą 6 zafascynowany i każdy moment w niej wywołuje mimowolny uśmiech na ustach...Pozdrawiam wszystkich, ktorzy kochają japońskie auta. Mamy jeszcze Hondę i też sobie chwalimy znajomość z nią ;)Props dla tych, którzy cenią prawdziwą technikę i nie fascynują się takimi niewypałami jak golf czy każda inna już dresiarska masówka w Polsce. Na szczęście są jeszcze u nas tacy, którzy mają odrobinę gustu i polotu.
przyjemnie elastyczny-każdy kilometr w nim i wyprzedzanie to rozkosz
biegi wskakują wręcz same-wystarczy tylko ´musnąć´ w wybranym kierunku
trzymanie się nawierzchni wzorowe-zwlaszcza na obniżonym sportowym zawieszeniu
mazda ma tyłek obfity jak beyonce-troche słaba widoczność do tyłu
każdy odnalazłby się w tym wnętrzu-wręcz intuicyjna obsluga wszystkich przydatnych funkcji
klimatyzacja bardzo skuteczna+duży zakres regulacji siły nawiewu
wszyscy podrożujący mogą liczyć na miejsca leżące nawet ;) pomieści rodzine z bagażem na wakacje
komfortowe warunki-żadnych niepokojących dźwiękow-pozytywnie na wskroś
wysoce ekonomiczny-średnio 5,4l/100km przy tej elastyczności i frajdzie. nic tylko brać ten silnik i cieszyć się z życia z MAZDĄ
dostajesz dokładnie to na co zasługujesz, czyli piękny, dynamiczny, przestrzenny i niezawodny samochód. Bo to Mazda.
jak narazie nic nie zawodzi-zresztą 1 miejsce w rankingu niezawodnośći DEKRY i AutoBilda mówią same za siebie.To nasz trzeci japończyk i każdy godny polecenia
Cudeńko-wart swojej ceny i renomy. polecam każdemu-nawet wrogom ;)
Mazda 6 I Sedan