Oceny Mazda 6 I Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW 2005-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 6 I Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW 2005-2008

~amirkob@hotmail.com
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
za krotko go mam wiec nie moge ocenic wadliwosci, ale to Mazda wiec raczej nie do zdarcia, kupilem go z salonu ( wersja demo )za 78000 PLN a mam wszystko oproc skory ( akurta nie przepadam za skora ). Jazda jest poprostu sama przyjemnosc nie chce sie wysiadac z auta, wyglada ( jak dla mnie ) rewelacyjnie, a rano nie moge sie doczekac wyjazdu do pracy . Minusy jak dla mnie- nie ma kola awaryjnego ( jest zestaw samo naprawczy ) - glosny (tylko w...
3,5
~jimmm
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Ładna, wygodna, ze sportowym pazurem. Wszystkie zalety niestety niwelują koszty utrzymania tego auta - drogie części i usterki. I wszechobecna RDZA. Niepojęte dla mnie, jak jeden z najwyższych modeli Mazdy mógł zostać tak (nie)przygotowany pod tym względem...
~Szczesliwy posiadacz Madzi :)
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Samaochod ktory nie gosci na naszych drogach zbyt czesto. Zreszta na zachodzie jest podobnie. I bardzo dobrze bo na tle wszechobecnych BMW, Audi, Mercedesow, Fiatow, Toyot itp wyroznia sie, i to bardzo. Daje ogromna frajde z jazdy, cieszyssz sie kazdym kilometrem, a dziewczyny... No coz koledzy z BMW - nastal wasz koniec ;)
~morgafix
super się prowadzi, wygląd rewelacyjny, małe spalanie przy 143KM
~Andrzej
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
auto jest ładne, posiada sportowy pazur, gorąco polecam
~voyager
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
jeździłem przedtem Chryslerem Voyagerem i jest o niebo lepiej pod każdym względem
~LUKAS609
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Bardzo oszczędny silnik przy dużej mocy silnika Polecam (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~RZ
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Silnik bardzo elastyczny, stosunek mocy i wagi auta do spalania jest super. W audi a4 1,9 tdi 110 KM spalanie około 0,5 l większe (Silnik)
~uzytkownik mazda6
Sedan 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
wymina silmika, po mojej awarii teraz wzywaja wszystkich posiadaczy tego samochodu do serwisu i beda wymieniac cos tam cos tam- a stalo sie tak ze rozbiegl sie silnik jesli komus cos to mowi mi juz tak - skutek tego taki ze wylaczasz kluczyk a samchod jest na chodzie na ok 10,000 obtorow do puki sie \"nie skonczy - naprawa na gwarancji ok- 65.000 zł - zenujacy poziom Gwaranta - nie mialem auta przez 3 miesiace chcialen doplacic do nowej Mazdy... (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Arek
Mazda 6 I Sedan