Lista ocen Mazda 6 II Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW 2010-2012 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darwadarwa
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
nic. od "urodzenia" wysiadł tylko 1 czujnik cofania (montowany dodatkowo). auto jest bezproblemowe. w serwisie bywam tylko na przeglądach. *aktualizacja! w 2017 zaczęła się grzać prawa tylna tarcza. próbowali mi to reanimować zestawem naprawczym uszczelniaczy, ale po 3 jeździe problem się powtórzył. pojechałem do ASO i okazało się, że czyszczenie nie pomaga- trzeba wymienić zacisk. koszt w ASO K-ce z robotą około 1300 brutto. DROGO!
~kristoph
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Czujnik zmierzchu - troszkę lipa. Czujnik deszczu - też nie działa zbyt dobrze. Nie są to usterki, ale nad tymi elementami mazda powinna jeszcze popracować.
~darwadarwa
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
nic, totalnie nic. nawet żarówki się nie przepalają. żarniki od ksenonów wymieniłem po 13 latach, a dalej świeciły (tylko wydawało mi się, że słabiej)
~Bartek
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Czasami szwankuje system bluetooth, raz na jakiś czas zawyje bez powodu alarm ale to 'pierdoły' których nawet nie chce mi się jeździć i naprawiać.
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
To jest mój drugi i z pewnością nie ostatni japończyk i mam nadzieję,że też nie będę przesiadywał w warsztatach naprawczych..
~Karol
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Szyby w niektórych drzwiach po opuszczeniu w deszczowy dzień powracały na miejsce mokre od środka. Usterka nie do usunięcia przez ASO.
~Jakubek
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Nic to wymienię tylko fakt, że tak jak pisali ludzie, Mazda 6 ma słaby lakier.
~Irek
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Przez całą dotyczhczasową eksploatacje nie miałem żadnej awarii.
Mazda 6 II Hatchback Facelifting