Lista ocen Mazda 6 II Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW 2010-2012 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Zaskakująco dużo miejsca, wielokrotnie jeździliśmy całą rodziną w 5 osób i pełnym bagażnikiem, nikt nie wysiadł 'połamany', fotele są bardzo komfortowe i wykonane z dobrych materiałów, także tutaj kolejny plusik. Jedyny mini mankament, troszkę mało miejsca na nogi dla kierowcy, ze swojej prawej strony uderzasz kolanem w boczek drzwiowy a lewym w konsole środkowa. Problem jednak bedzie dotyczył osób 'większych' ja mam 190cm wzrostu i czasem...
~Mariusz
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Auto ma prawie 4.9m i to się czuje. Z przodu rewelacja, z tyłu bardzo dobrze. Miejsca na nogi dosyć wszędzie. 4 osoby podróżują bardzo komfortowo, przy 5 środek z tyłu z podłokietnika tylnego staje się fotelem i czuć, że wcześniej był... podłokietnikiem. Tak, czy inaczej - jest opcja jazdy w 5 osób w fajnych warunkach, czego nie ma np. Passat CC.
~Przemek
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Miejsca nie zabraknie. Przy modelu rodziny 2+2 i podróży na południe starego kontynentu można spokojnie zapakować pół garderoby, nawet posiadając w samochodzie babiniec.
~darwadarwa
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
miejsca w bród. 4 siatkarzy z torbami z treningu ma komfortowo;) pokaźny bagażnik zmieści 4 osoby na 2 tygodniowe wakacje bezproblemowo.
~Jakubek
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Ogroma przestrzeń, osoba 2 metry z przodu i taka sama zmieści sie z tył! Dodatkowo podłokietnik dla pasażerów.
~Janusz
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Przestrzeń jest zadowalająca jak dla kierowcy i pasażerów można komfortowo podróżować
~kristoph
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Jeden z największych samochodów w klasie. Avensis, Accord, Insignia są przy Maździe zwyczajnie ciasne.
~darwadarwa
jest ok. mam ponad 180 cm i nie narzekam. z tyłu też w porządku
~Karol
Hatchback Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Dużo miejsca wszędzie: z przodu, z tyłu, w bagażniku też.
~janpat
pięć z minusem