Oceny Mazda 6 II Hatchback Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW 2010-2012

Mazda 6 II Hatchback Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 6 II Hatchback Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW 2010-2012

~Klaudia
Hatchback Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Ma swoje wady i zalety. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Auto na sprzedaz na moim ig! Ogolna ocena 5/5.
~Rafal
Hatchback Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
Moja druga mazda 6, kupiona po pozytywnych wrazeniach z poprzednim modelem 6GG. Krotko mowiac, przez 5 lat nic sie nie dzialo oprocz poczatkowych problemow z hamulcami (o tym pozniej). Przy jezdzie polowa trasa/polowa miasto zero problemow z DPFem, choc znajomemu ktory ode mnie ja odkupil zaczyna sie zapalac (jezdzi glownie po miescie). Po pozytywnych wrazeniach przesiadlem sie niedawno na nowsza, tym razem 6GJ.
~sylwestro87
Hatchback Facelifting 2.2 MZR-CD 180KM 132kW
W tym przedziale cenowym ciężko o auto równie ładne, dobrze wyposażone i bezusterkowe.Jak dla mnie ocena 4+/5.
Mazda 6 II Hatchback Facelifting