Oceny Mazda 6 II Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW 2007-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 6 II Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW 2007-2010

~adam
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
to moja druga mazda 6 i nigdy wiecej mazdy problemy ze sprzeglem,stuki w silniku ,slabo wyciszone auto korozja zjada podwozie i alu felgi przeklamujacy komputer ,bardzo miekki lakier po samochodzie za ta cene spodziewalem sie czegos wiecej :(
~WA
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Mazda 6 - to rewelacja, jest na prawdę piękna i komfortowa. Jeżeli ktoś auto wykorzystuje do częstych podróży albo po prostu lubi \"depnąć\" silnik 1.8 może być dla niego za słaby, jednak to najbardziej niezawodna jednostka w Mazdzie 6 - czyli jak zwykle coś za coś :)
~mat
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
świetna stylizacja,perfekcyjne właściwości jezdne,dobre wyciszenie, fantastyczna ergonomia i spasowanie materiałów,opowieści w niektórych artykułach prasowych o nienajlepszej jakości materiałów są absurdalne- wnętrze jest po prostu gustowne,przemyślane i porządne.Nie jest tak cukierkowo jak w C5, tak kosmicznie jak w Accordzie,tak nijako jak w Avensisie i tak obciachowo jak w Mondeo
~anonim
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
czasem aż za bardzo można nie usłyszeć pojazdu jadącego na "sygnale" (Wyciszenie)
~mat
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Silnik pracuje cicho, bez zarzutu. Komentowałem to auto po pół roku użytkowania i poza wszystkimi zaletami, które wymieniłem, największą jest to, że jest to auto całkowicie bezawaryjne. :-) (Silnik)
Mazda 6 II Hatchback