Lista ocen Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Obsługa komputera jest do bani - trzeba przesuwać kursor na interesująca nas pozycję, co zajmuje trochę czasu. W polifcie już to poprawili. Wyświetlacz centralny trochę zbyt mały a zegary podświetlane są tylko wtedy, gdy mamy włączone światła. Zestaw głośnomówiący mógłby mieć lepszy mikrofon. Brakuje czujnika niskiego stanu płynu do spryskiwaczy (jest w wersjach z biksenonami). Czujnik deszczu żyje swoim życiem. Pokrętło regulacji jego...
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Auto nie wygląda na aż tak duże, jak jest w środku. Więcej miejsca jest chyba tylko w Mondeo. Wszystko na swoim miejscu, duża regulacja zakresu kierownicy i foteli + podparcie lędźwi, mnóstwo miejsca z tyłu! Przeszkadzać mogą zbyt krótkie siedziska z przodu ale zdarzyło mi się już jechać przez 12h i nie było problemu z kręgosłupem, a w Foresterze bolał po 5-6h.
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Dobra praca pedałów i skrzyni biegów. W miarę wygodne fotele. Czytelne zegary. Przyciski do obsługi radia na kierownicy. Obsługa tempomatu na kierownicy, zamiast w manetce - bardzo wygodna. Wszystko tak na poziomie dobrego auta z końcówki XX wieku, bez wodotrysków, ale jako tako działające.
~tufix
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Trochę rażą włączniki podgzrewanych foteli - jak dla mnie za duże!!! Ale pod względem ergonomii jest ok. Dobrym pomyssłem jest przesunięcie recznego na prawą stronę - na podłokietniku wygodnie spoczywa prawa łapka.
~SSL
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Samochód nie jest przekombinowany. Wszystko jest na miejscu. Kierownica daje się ustawić stosownie do wymogów. Fotele są bardzo wygodne (podobnie jak w civicu), chociaż nie wyglądają jakoś rewelacyjnie.
~benio
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Swietnie. Swoja mazda pokonuje duze odleglosci i nie moge narzekac na bol plecow lub przyciski ktorych nie mozna odszukac na panelu. Mi sie podoba i uwazam ze ergonomia jest bez zarzutu.
~Monada
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jak na Japońca - auto dla małych ludzi - bardzo dobra zdecydowanie lepiej niż Avensis ale Passat trzeba przyznać lepiej.
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Wszystko jest na swoim miejscu. Juz podczas jazdy probnej doskonale wiedzialem gdzie czego szukac.
~Artur
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Zajefajnie to wszystko przemyślne, choć do obsługi wyświetlacza komputera nie za bardzo mogę przywyknąć.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Ciezko stwierdzic po przejechaniu tylko 2000 tys... ale pierwsze obserwacje doskonale ;)
Mazda 6 II Hatchback