Lista ocen Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Skrzynia trochę głośna i źle zestopniowana. Częste problemy z pracą synchronizatorów, objawiające się oporem lub zgrzytem przy wrzucaniu 2. biegu. U mnie pomogła wymiana oleju i zastosowanie ceramizera. Lewarek ma krótki skok i to jest plus.
~benio
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Precyzyjna aczkolwiek nie chodzi tak plynnie jak np we wloskich autach. Podczas zimy czulem ze szczegolnie \"dwojka\" wchodzila z lekkim oporem. Po rozgrzaniu auta (oraz na wyzszych biegach) problem ustepuje. Ogolnie pozytywnie.... ale 5 punktow nie dam.
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Zmiana biegow to bajka, z 3 ->4 z 5->6 idealnie, biegi wchodza precyzyjnie... do tego ten odglos przy zmiania biegow - cos pieknego. Dodam jeszcze, ze wlasciwe ustawienie podlokietnika powoduje brak meczenia sie przy zmianie biegu.
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Doskonała. Porównywalna z Audi, VW. Trzeba przyzwyczaić się do chaczącej 2-ki, ale można to zniwelować, nie wrzucając jej za szybko. Lepsza skrzynia jest tylko w BMW.
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Manualna, fajnie działa - biegi miło "zaskakują" - nie ma poczucia gumowatości. Czasem problem z redukcją na 2 lub 1.
~SSL
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Po prostu jest i działa. Biegi wchodzą płynnie. Myślę, że skrzynia jest taka jaka powinna być we współczesnych samochodzie.
~Monada
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Do tej pory nie miałem żadnych problemów i z doświadczenia nie widzę specjalnej różnicy między Insignią i Passatem
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bardzo mocna strona tego modelu. Krotkie, twarde przelozenia uprzyjemniaja jazde tym samochodem. Dla mnie jest idealnie.
~tufix
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
chyba wszyscy maja tak samo wiec TTTM tzn troche hacząca 1 i czasem cięzko wchodząca 2. Reszta ok.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
~Artur
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
był problem na początku z 2, ale się dotarła i chodzi jak zegarek.
Mazda 6 II Hatchback