Lista ocen Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jest w porządku. Wiadomo, że diesel trochę wolniej się rozgrzewa w zimie, ale za to jak naprawdę przymrozi włącza się Webasto, co nieco przyspiesza ogrzewanie samochodu. Klimatyzacja sprawuje się bez zarzutu - miałem wersję z 2 strefową klimatyzacją - w upały 40 stopniowe spokojnie dawała radę.
~benio
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Samochod mam od listopada wiec moge jedynie powiedziec ze swietnie ogrzewa i odparowuje szyby. Mam podgrzewane fotel co uwazam za absolutna rewelacje (szczegolnie przy skorzanej tapicerce ktora jest bardzo zimna po nocy spedzonej na -10\'C)
~SSL
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Trudno się spodziewać, żeby w kwestii wentylacji albo ogrzewania samochód klasy D był niemrawy. Klimatyzacja (nawet w podstawowej wersji wyposażenia exlusive) jest dwustrefowa. Działa ok. Na plus - podgrzewane fotele przednie.
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Szyby nie paruja nawet przy wylaczonej klimatyzacji. Po wlaczeniu klimu po minutach mamy oczekiwana temperature. Do tego drustrefowa klima i latwe instynktowne regulowanie i zarzadzanie klima - daje 5.0
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Działają bardzo dobrze. Podczas deszczu szyby parują bez klimy... Daję na tryb auto i wszystko w 10s. wraca do normy, ale pierwszy raz się z tym spotkałem.
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Nie mam wiekszych zastrzezen, auto chlodzi i grzeje sie stosunkowo szybko. Szkoda tylko, ze zapomniano o nawiewach na tylnie kanapy.
~maciej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
webasto nagrzewa montalnie auto, juz po przeejechaniu chwili robi sie cieplutko, klimatyzacji nie mialem okazji sprawdzic.
~tadek
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Mam wrażenie, że w klimatyzacja w trybie auto nie chłodzi zbyt dobrze.
~meko
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bardzo szybko się nagrzewa w zimie. Klimatyzacja dwustrefowa,bardzo wydajna.
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
W trybie Auto, klimatyzacja nie chłodzi zbyt wydanie.
Mazda 6 II Hatchback