Lista ocen Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Przy prawidłowej pozycji za kierownicą całkiem dobra widoczność - trzeba się tylko wyprostować na fotelu a nie leżeć jak na szezlongu. Oczywiście nie jest to Fiat UNO, ale też nie siedzi się jak w czołgu.
~benio
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Bardzo dobra - aczkolwiek polecam auto z czujnikami parkowania przod/tyl. Bez nich (tak mi sie wydaje) parkowanie w miescie na przyslowiowa \"zatoczke\" mogloby byc dosc trudne za wzgledu na gabaryty auta.
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Przod - b.d. Boko- dobrze Tyl - przecienie Tylko widocznosc z tylu jest ograniczona, ale czujniki parkowania eliminuja problem. Za brak widocznosci zyskujemy doskonala linie nadwozia ;)
~SSL
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Widoczność jest (jak mniemam) podobna jak w innych samochodach tej klasy. W przód ok. Lusterka boczne są duże i komfortowe. Do tyłu - gorzej. Dobrze mieć czujniki parkowania.
~Monada
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Komfort hmmm fotel z masażem - brak ale jadę 10 godzin i robię przerwę gdy jestem do tego zmuszony. Myślę, że z czystym sumieniem mogę powiedzieć da się podróżować.
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Do przodu i na boki idealnie. Do tylu beznadziejnie. Pomimo duzych lusterek, ciezko wyczuc auto, ze wzgledu na masywne, wybrzuszone nadkola. Czujniki cofania sa bardzo przydatne.
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Moje auto nie ma czujników parkowania ale daje radę. Widoczność jest wystarczająca we wszystkich kierunkach i są duże lusterka.
~meko
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Ciężko parkuje się tyłem. Przód ok. W planach dokupienie tylnych czujników parkowania.
~Mirek
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Czujniki z przodu i tyłu sprawiaja, że nie ma problemu z parkowaniem.
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Trochę zbyt gruby słupek A. Poza tym ok.
Mazda 6 II Hatchback