Lista ocen Mazda 6 II Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW 2007-2010 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Silnik słychać delikatnie w mieście na wolnych obrotach ale dźwięk nie jest absolutnie męczący. Byłem przyzwyczajony do boxera i zmienionego wydechu w Subaru... a tu dla mnie jest... cisza :). Porównywalnie do BMW 3. W trasie silnika nie słychać w ogóle przy jeździe stałą prędkością. Przy dodaniu gazu - nawet przyjemne brzmienie. Gang lepszy jest tylko w Alfie 159 diesel 170 KM.
~SSL
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
W porównaniu do wozów, które miałem do tej pory jest ok. Muzyka nie męczy przy prędkościach autostradowych i da się rozmawiać. Ale pod tym względem jestem bardzo wymagający, więc jakby było lepiej, to by było lepiej:)
~benio
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jadac na narty nastawilem tempomat na 180km/h (Niemcy, wschodnie landy, pusta autostrada) - w aucie bylo caly czas komfortowo i mozna bylo prowadzic rozmowe bez krzyczenia na siebie. Uwazama ze wyciszenie jest bardzo dobre.
~Andrzej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Przeszkadza hałas powyżej 100 km/h. Zdecydowanie pomaga wyciszenie drzwi i bagażnika matami, choć np. z uszczelką szyby drzwi przednich nie za bardzo da się coś zrobić (słychać zawirowania powietrza).
~strzelec
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Idealne rozmieszczenie glosnikow, do tego brak rezonansu i wyciszenie diesla jak benzyniaka - 5.0 Glosniejsza muzyka przy przyspieszaniu i sterowanie muzyka w wielu opcjach - cos pieknego
~Marcin Sz.
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Nie jest super, ale nie jest też źle. Tzn. źle robi się na autostradzie - gdzie powyżej pewnych prędkości robi się głośno jak w samolocie. W mieście nie ma problemu.
~Patryk
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Jest srednio. Dosc glosno slychac silnik, zwlaszcza na wyzszych obotach. Na plus, sylwetka auta powoduje ze nic nie gwizdze podczas duzych predkosci.
~Monada
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
No niestety silnik słychać. co do kół to całkiem nieźle oczywiście trzeba zwrócić uwagę na opony - to ma znaczenie.
~meko
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Po 150 szumi ale do 200 jakoś drastycznie szumów nie przybywa. Rzekłbym, że utrzymują się na tym samym poziomie.
~maciej
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
super, na postoju nie wiadomo czy silnik pracuje, przy wyzszych predkosciach troche slychac, ale moze to wina zimowek.
Mazda 6 II Hatchback