Lista ocen Mazda 6 II Kombi (64) - Całokształt

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek Lublin
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Samochód można eksploatować Max do przebiegu 200 tyś. Po tem zaczynają się same problemy. Chyba jest to jedyny model gdzie wystarczy wejść na zagraniczne ogłoszenia co 2 ma silnik popsuty. Przy zakupie proszę zwróć czy ma orginalny silnik czy już zmieniony.
~Jurek Lublin
~gOOmi
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Ogólnie auto in plus. Stylistyka na pewno jest dużym atutem, wygląda dynamicznie mimo tego, że to kombi. Auto mam od nowości, kupione w polskim salonie. Jedyne co, to wypalany był dwukrotnie DPF. Oprócz tego zero problemów.
~Szymon Gumiś
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
super 3 lata bezawaryjnej jazdy dpf SUPER 40'000km po mieście do pracy mam 5 km tylko leje oryginalny olej mazdy stan na dzisiaj zanieczyszczenia DPF 0,0% mamy w firmie jeszcze 2.2 i tak samo nic .
~mihalekkk199
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Przejechałem nim prawie 20tys i nie zapeszając nie wiem ile kosztują części. Auto kupiłem od znajomego, który był pierwszym właścicielem i dbał o samochód. Pomimo upływu lat, nadal wygląda ładnie.
~Adam Kurtys
Kombi 2.5 MZR 170KM 125kW
Nigdy nikomu nie poradzę tego samochodu. Wydałem w ciągu czterech lat prawie 10 tys zł na naprawy o serwisie nie wspomnę. Wrócę chyba do Mercedesa ,który to szanował moja kieszeń lepiej od żony.
~marko polo
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Generalnie rzecz ujmując przy rozsądnej jeździe, wymianie oleju maksimum co 15000 km (pełny syntetyk), filtrów, oraz tankonkowaniu na \"pewnych\" stacjach jest szansa, że da się nim kilka lat pojeździć.
~Leon
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Mazda konkuruje ceną i to trochę niestety widać. Spodziewalem się troche lepszego silnika. Z diesla chyba sie powoli wyleczylem ;). Ale nadal nie widzę na rynku samochodu na ktory moglbym ja zmienic ;)))
~Łukasz
Kombi 2.5 MZR 170KM 125kW
Świetne, bezawaryjne auto. Fajnie się wkręca na wyższych obrotach. Duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Prezentuje się bardzo ładnie na 19 calowych felgach.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Kombi
9,2
10,5
~Andrzej
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Przede wszystkim bezawaryjne i tanie w eksploatacji auto, dające dużo przyjemności z jazdy, przestronne i wygodne. Skóra, podgrzewane fotele, doświetlanie zakrętów itp.
Mazda 6 II Kombi