Lista ocen Mazda 6 II Kombi (64) - Całokształt

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Holergo
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Dla mnie absolutna bomba. Może moja ocena nie jest w 100% obiektywna ale zakochałem się w tym samochodzie w momencie kiedy zobaczyłem jego pierwsze zdjęcia w sieci. Jeśli coś przeszkadza to tylko drobiazgi, których inni mogą nie dostrzegać. Kurcze no właśnie wygląd zewnętrzny, 17 calowe felgi w standardzie. Ten samochód wymiata i nie jest anonimowy a teraz mamy prawdziwą plagę Toyot, VW, Opli czy innych samochodów bez polotu.
~Michał
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Całokształt na plus dla mnie jest to auto idealne.2.0d to bardzo dobry silnik podstawa to podkladki pod wtryskami co 120tys km I tylko oryginalne np z Mazparts ,koszt 50zł.Dwumasa ze sprzęgłem jeszcze oryginał,turbina i wtryski również.A przebieg na dzień dzisiejszy to jakieś 608tys km.Auto jezdzi głównie trasy po Europie.Dpf jedynie usunięty.Olej 5w30 a5 b5 co 10tys km I to tyle.Polecam i Pozdrawiam
~Piotr
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Auto rewelacja! Fantastyczny drapieżny design, duże alufelgi, stylizacja wnętrza nowoczesna, bardzo wygodne fotele, dużo miejsca dla pasażerów. przyciski kokpitu proste w obsłudze i pod ręką, sterowanie z kierownicy intuicyjne. Wrażenie robi perfekcyjne rozwiązanie przestrzeni bagaznika i system kładzenia tylnych oparć. Silnik cichy, po wielogodzinnej trasie nie czuje się w ogóle zmęczenia. Gorąco polecam.
~MM
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Zupełnie bez jakichkolwiek emocji podchodzę do oceny tego samochodu. Wybierałem auto z tego segmentu dość długo i jest to moim zdaniem najlepszy wybór. Przy czytaniu gazet motoryzacyjnych proszę pamiętać, że mają one najczęściej rodowód niemiecki... Zewnętrznie samochód wygląda naprawdę przepięknie i robi wrażenie na kobietach, a 2 rury z tyłu z kolei robią wrażenie na facetach :-))
~rabin
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Kupiłem auto z przebiegiem 163000km, import z Holandii, poleasingu, 1 właściciel (nie wiem ilu użytkowników :) ). Po niespełna 2,5 roku użytkowania mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, bardzo go chwalę. Przejechałem nim ok 45 tyś km bez żadnych problemów, robiłem trasy wakacyjne po 3-4 tyś km i muszę mazdę za całokształt naprawdę pochwalić.
~Antek
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Ogólnie autko ładne może podobać się design, nadaje się na długie trasy, problem z dpf-em przy jeździe po mieście z uwagi na niedopalanie paliwa co powoduje \"cofkę\" i zmieszanie oleju silnika z paliwem TTTM. Nadaje się na wypady poza miasto lub wakacje tylko mało komfortowe zawieszenie jest bardzo twarde, zostało poprawione w wersji po lifcie w 2010r.
~szej hulud
Kombi 2.2 MZR-CD 185KM 136kW
Samochód jest przepiękny z zewnątrz (wersja sport) - czerwony, koła 18, relingi z matowanego aluminium, sportowy przedni zderzak i mały spojler na klapie. Z zewnątrz absolutny numer 1 wśród kombi. Ma wygląd a la ferrari. Reszta trochę gorzej - szczegóły w poszczególnych kategoriach. Znakomite audio Bose - odkrywasz stare kawałki na nowo.
~anonim
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
uważam że samochód jest godny uwagi w stounku do konkurencji atuty to cena, wygląd a co do niezawodnośći to mam nadzieję że będzie ok,narazie zbyt mało przejechałem aby chwalić mazdę pod niebiosa. Narazie mogę ganić markę ze ergonomię jako kierowca(fotel dla kerowcy),jest niewygodnie!!! poprawcie to w następnym modelu!!!
~Tryq
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Świetny samochód, w którym można się zakochać. Stylistyka nadwozia powala na kolana. W środku mogłyby znaleźć się odrobinę lepsze materiały wykończeniowe i wygodniejsze fotele, choć na te i tak nie mogę narzekać. Nawet w długich trasach nie odczuwa się przejechanych kilometrów, przynajmniej kierowca :)
Dziennik kosztów dla Mazda 6 II Kombi
9,2
10,5
~Klaudia
Kombi 3.7 MZI V6 273KM 201kW
Autko uzywałam ponad dwa lata, jednak mimo sentymentu nie moge polecic, autko malo praktyczne w branzy w jakiej dzialam. Nagrywam intymne filmy na swojego ig tajnyromans i malo miejsca z tylu mi przeszkadzalo. Mam tez na ig sesje z furka jakby ktos chcial zobaczyc zapraszam ;)
Mazda 6 II Kombi