Ocena kierowcy - Mazda 6 II Kombi

Inne : Jedynie wygląd
Silnik : ZACIERANY WAŁ
Karoseria : SZYBKO PĘKAJĄCY LAKIER
Inne : EGR I DPF
Był to mój samochód marzeń. Piękna linia niesamowicie ładny kolor czarny metalik no i niby dobre opinie użytkowników, a tutaj wielka beznadzieja. W środku jest tak słabo wyposażona, że jeżdżąc nią w zimie można oszaleć tak wszystko trzeszczy i strzela. Silnik niby dynamiczny i mający cichą pracę, ale tak strasznie delikatny, że bardzo szybko dochodzi do przekręcenia panewki i do wymiany. Średni koszt koło 15 000zl. Porażka!!! Egr beznadziejny ciągle się zatyka jak czujnik emisji spalin DPF, który po przejechaniu kilku tysięcy km jest do wyrzucenia i to kolejne pieniądze. Serwisowałem auto co 10000km i w żaden sposób się to auto nie odwdzięczyło. Jedyne co to auto ma do zaoferowania to wygląd i ładne, choć ze słabych materiałów wnętrze. Nie polecam lepiej kupić malucha!!!
Naprawy co rusz, gdy wracałem z każdej trasy. Niekończące się pasmo usterek, które nie znikają lecz ponawiają się co chwilę. A serwisowany w Mazdzie!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 MZR-CD 140KM 103kW [l/100km]

7,8