Lista ocen Mazda 6 II (187) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Super skrzynia, pracuje delikatnie i precyzyjnie. Nie daje najwyższej oceny bo nie lubię wbijanego wstecznego (wolę gdy jest zabezpieczony np. podnoszonym pierścieniem na dźwigni).
~JAREK P.
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Prawie pełna satysfakcja, przełożenia bardzo precyzyjne, może minimalne haczenie jedynki przy toczeniu się auta do przodu. Przydałby się automat ( odpowiednik DSG ).
~MACIEK
Hatchback 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
Doskonała. Porównywalna z Audi, VW. Trzeba przyzwyczaić się do chaczącej 2-ki, ale można to zniwelować, nie wrzucając jej za szybko. Lepsza skrzynia jest tylko w BMW.
~rallytouring@interia.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 140KM 103kW
haczacy 2 bieg, skrzynia calkowicie nieprecyzyjna - a wiem, ze mazda potrafil robic skrzynie -tu niedoscigniona mx-5, skrzypiacy plastikowy mieszek - stad 1 !!!
~MM
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
6-cio biegowa - doskonały pomysł. Na początku biegi wchodziły ciężko, ale po przejechaniu 1500 km wszystko jest teraz ok. Spokojnie można przyspieszać na 6 tym przy szybkiej jeździe.
~rafał
Kombi Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
Mnie osobiście irytuje wsteczny, często trzeba poprawiać no ale to przypadłość Japończyków w civicu też tak było a poza tym to wszystko ok.
~przemek
Sedan Facelifting 2.0 MZR 155KM 114kW
wszystkie biegi wskakują mi prawidłowo. nie zauważyłem popularnego na forach problemu ze zmianą 1 na 2. u mnie wchodzi zawsze prawidłowo i bez haczenia.
~WA
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Dosyć precyzyjna, troszkę za długie przełożenia i zdedycowanie brakuje 6 biegu. Sam lewarek pewnie wybiera biegi, jednak ruch samą gałką mógłby być krótszy.
~lubik
Hatchback 2.5 MZR 170KM 125kW
Bieg pierwszy prawie nie mogłem wyrzucić a przerzucenie z jedynki na dwójkę prawie jak w Starze. Naprawa w ASO rozwiązała problem niestety moim kosztem.
~mat
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Skrzynia biegów rewelacyjna. Mõj syn to potwierdza. Sam zmienia biegi bez patrzenia na dźwignię z siedzenia pasażera. :-) . Ma 10 lat. :-)