Oceny Mazda 6 II Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW 2007-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda 6 II Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW 2007-2010

~Mazda 6
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Jest to moja pierwsza mazda (ale już wiem, że nie ostatnia). Auto prezentuję się fantastycznie, zdecydowanie jego największym atutem to ponadczasowy wygląd, mazda ma aktualnie 12 lat, a w kwestii designu mogła by spokojnie konkurować z autami dużo młodszymi. Przy wyborze samochodu kierowałem się nie tylko wyglądem auta ale też jego "sercem". Pamcerny wolnossący silnik benzynowym o pojemności 2 litrów na łańcuchu rozrządu jest praktycznie...
~Piotrek
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Auto pieknie wygladajace, majace wszystko w sobie czego potrzeba dla rodziny 2+2. Troche za twarde zawieszenie (na nasze kochane drogi), ale na drodze jedzie jak po szynach. Przestrzeni i mocy pod dostatkiem. Auto na dlugie lata, nie starzejacy sie wyglad auta. Chce sie jezdzic i dopieszczac takie auto.
~Marcin
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Doskonałe auto. W tym roczniku to moim zdaniem idealny wybór. W ciągu ostatnich 4 lat nie miałem ani jednej usterki. Jedynie rzeczy eksploatacyjne. Auto dynamiczne, eleganckie, wygodne, niezawodne. Od wielu lat jeździ na instalacji gazowej - sekwencja. Chodzi bez problemu, nie straciło na dynamice. Silnik nie wykazuje żadnych śladów zużycia. Kolejny mój samochód to również będzie Mazda.
~Łukasz
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Silnik bardzo pozytywnie zaskakuje. Odpowiednio mocny i bardzo oszczędny. W LPG pali ok. 10 l.
~lokiec6663
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Silnik 2.0 dla mnie wystarczający dobre osiągi wolnossący sprawdzony silnik zero problemów poza małym wyjątkiem bierze olej troszke ale ten przebieg już w tych autach daje osobie znać aczkolwiek uważam dolewka na 7 miesięcy u mnie to litr oleju także żaden problem jak dla mnie (Silnik)
~Kuba
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Perfekcyjna jakość dzialania, plusem bardzo dobre osiągi, minus (na który musimy się godzić w przypadku japońskich aut) - spalanie oleju silnikowego. (Silnik)
~krzysiek
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
w zbiornik wchodzi 50 l jak na razie robie 600 km w trasie z pełnym bagażnikiem żona i 2 dzieci do 130 km/h na tempomacie w 2 os przy 150 km/h można przejechać ok 400 km komputer pokazuje 9,8 l. Podsumowując auto trochę toporne siedzenia mało wygodne za tę cenę można mieć auto młodsze wygodniejsze i na co zwracają uwagę inni z nawigacją. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~matek5k
~danch
~Przemo
Sedan 2.0 MZR 147KM 108kW
Daję tylko 4 ponieważ troszeczkę mało mocy posiada. Wystarcza tej mocy do normalnej jazdy aż nadto lecz kiedy jedzie sie powyżej 140km/h na 6 biegu to tak naprawdę nie ma rewelacji.Jak przystało na japońskie auto potrzeba redukcji!:-) i robi się miło dla ucha! Elastyczność powiedziałbym bardzo dobra na niskich obrotach i prędkościach.Silnik prawie niesłyszalny po wejściu do środka samochodu.Kultura pracy wysoka!Silnik bardzo ochocz kręci się... (Silnik)
Mazda 6 II Sedan