Ocena kierowcy - Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016

Zenon234, 5 lat temu
Silnik 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rok produkcji 2016
Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Super jak na tą klasę auta, prowadzi się bardzo dobrze .
Silnik : 2,5 nigdy 2.0 ;)
Przeniesienie napędu
Karoseria : Delikatna
Dawno mi się nie trafiło tak dobre auto po przygodach z Volvo i Vagiem miła odmiana . Pozdrawiam trolli co nie mają i płaczą dając tak fałszywe opinie, że czytając poniektóre pewno bym nie kupił tego auta ale stało się inaczej i mam super auto Obecnie zastanawiam się nad nową Mazdą 6 ( rok i się pojawi ) lub CX -5 zobaczymy co :) Jednak nie jest idealnie część plastików np: półka pasażera zrobiona jest słabego plastiku skutek rysy ryseczki . Tapicerka skórzana fotela nie jest na pewno w pełni prawdziwa bardziej taka eko-skureczka , kierownica nie lubi natomiast pocących się rąk jak nie zadbamy raz w roku to będzie świecić się nam jak pomalowana olejem :) Reasumując auto warte swej ceny.
Prosta trwała nie wysilona konstrukcja . Nie martwię się czy ciepły czy zimny turbo i inne pierdoły nie padną ( do setki ma 7,3 - 7,8 tak wynika z nie zależnych testów )
Kinetyczna ale ile frajdy i niezawodna nie to co DSG . idealna na miasto .
Auto pewnie się prowadzi , wybiera dobrze nierówności nic zawieszenia nie skrzypi .
Słaby lakier podatny na zarysowania , by kłopotu nie było to twardy wosk raz w roku konieczny .
Prosto czytelnie tak jak powinno być żadnych stylistycznych udziwnień .
Klima działa naprawdę dobrze.
Ok .
Odgłosy od nadkoli mało miłe , i jednocześnie 80% złego pochodzi od nich ( wydatek ok 100 zł na maty warty )
Podobne jak gdzie indziej. ASO w jednym mieście droższe w innym tańsze . Zawsze można samemu kupić olej itp Wymienią w ASO i zawsze będzie taniej jak to woli .
Cena jest odpowiednia auto odwdzięcza się wysoka niezawodnością nigdy nie miałem tak nie kłopotliwego auta poza lusterkiem NIC.
Lusterko wymienione na gwarancji z dnia na dzień ( przypomina mi się VOLVO i to jak tam ludzi zlewają ) Dopiszę jeszcze kolejną wymianę lusterka :(
NIC ! ! !

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW [l/100km]