Ocena kierowcy - Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016

Piotr, 2 lata temu
Silnik 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rok produkcji 2017
Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Zawieszenie
Auto bardzo dobre, nie doskonałe, ale blisko doskonałości w swojej klasie. Daje bardzo dużo frajdy z jazdy. Duże, bezpieczne kombi (gdy jedzie cała rodzina) ze sportowym zacięciem (gdy tata jedzie sam;).
Bardzo dobry. Dynamiczny i elastyczny, a zarazem jakiś taki dostojny. Dobrze dogaduje się z AT. Podobno trwały i bezobsługowy. Miło mruczy przy ostrzejszym potraktowaniu pedałem przyspieszenia. Przyspieszenie niewiele ponad 7s do 100km/h. Jeżdżę dość spokojnie ale kilka razy miałem okazję przetestować możliwości tego auta i byłem dość pozytywnie zaskoczony.
Mój pierwszy automat. Dość szybko reaguje, zwłaszcza w trybie sport, ale także w trybie normalnym. Jak najbardziej ocena pozytywna.
Znakomity. Żadnych zastrzeżeń.
Mimo że to Japończyk - bez większych zastrzeżeń.
Jest dobrze z każdej strony.
Wszystko na miejscu i pod ręką. Obsługa intuicyjna.
Klima super - bez żadnych zastrzeżeń. Dopiero zaczynam "sezon grzewczy" ale z tego co zaobserwowałem jest ok.
Dużo miejsca z przodu i z tyłu. Bagażnik chyba największy w tej klasie i przedziale cenowym.
Przy prędkościach autostradowych mogłoby być trochę ciszej, ale nie narzekam.
Mógłby palić trochę mniej, ale w końcu to 2.5 l ze sportowym zacięciem i czasem ma się ochotę "pocisnąć" zapominając niestety o spalaniu.
Super.
Na razie żadnych. Wyjątkiem są nieskładające się od czasu do czasu lusterka - problem szeroko opisywany.
Na razie żadnych.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW [l/100km]

8,7
11,0
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
7,8
Mazda 6 III Kombi Facelifting 2016