Ocena kierowcy - Mazda 6 III Kombi

Silnik 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW
Rok produkcji 2014
Mazda 6 III Kombi 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW od 2012 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
samochód godny polecenia,właściwie nie wiem dlaczego ludzie marudzą,za tą cenę lepszego samochodu innej renomowanej marki nie kupicie
silnik po prostu mruczy,nie jest to już znany klekot z innych silników diesla
posiadam automatyczną skrzynie biegów połączona z tym silnikiem (175 KM),przekładnia pracuje bardzo gładko,reaguje na każde muśnięcie pedału gazu,na prawde fajnie się zbiera,nawet jak wdepniemy gaz do dechy i nie odpuścimy biegi zmieniają sie bardzo gładko,praktycznie nie czuc zmiany
co do tego to jestem pod wielkim wrażeniem,na 19-to calowych felgach nierówności i dziury w asfalcie są bardzo dobrze przekazywane na zawieszenie,w środku nie słychac żadnych stuków,puków,nawet przy większych prędkościach samochód nawet na zakrętach trzyma się drogi dosłownie jak przyklejony...po prostu rewelacja
widoczność-nie wiem dlaczego ludzie narzekają na widoczność? mam tyko jedno oko i jak dla mnie widoczność jest wystarczająca,co prawda w wersji kombi tylna szyba nie jest za wielka,ale lusterka zewnętrzne są takiej wielkości że w zupełności wystarczą na zaglądanie w stecz
tu sie nie będę rozpisywał...wystarczy jedno spojrzenie na ten samochód żeby samemu odpowiedzieć sobie samemu na to pytanie
rewelka...strasznie szybko sie nagrzewa,nawet jak włączymy wentylator na max. to jest błoga cisza,bardzo sprawnie działa
mam 192 cm wzrostu,kiedy ustawiłem fotel kierowcy pod siebie i przeszedłem do tyłu miedzy kolanami i oparciem przedniego fotela miałem około 10 cm luzu,więc moim zdaniem miejsca jest dość sporo
i tu jest malutki problem który zaznaczam nie przeszkadza mi.jest faktycznie troszke głośno ale mieszkam w anglii a tu jest strasznie chropowaty asfalt,ale wystarczy że wjade na taki który mamy w europie (gładki) jest cicho,
mazda jest znana z niezawodności jak na razie nic sie nie zepsuło,ktoś z czytających powie NIEZAWODNA?...tak,wystarczy zwrócić uwagę na filmy o afryce,są same toyoty i mazdy.samochód pali mi po mieście od 6-do 7.2 litra a noge mam ciężką
dla mnie wszystko jest jak w największym porządku
jak do tej pory ja mam spokój
nie odnotowałem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 SKYACTIV-D I-ELOOP 175KM 129kW [l/100km]