Lista ocen Mazda 6 III (66)

~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jest super,może mogłaby być ciut cichsza,ale bardzo lubię nią jeździć.Wygodna,wdzięczna i bardzo oszczędna.Polecam!
~matecc
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Posiadam ten samochód dwa lata. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jest bezawaryjne i niezawodne. Po dwóch latach intensywnego użytkowania i 100 000 km przebiegu wnętrze jest w bardzo dobrym stanie. Nic nie trzeszczy, nie stuka i nie puka.
~K.
Kombi Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Dźwięk piękny, ale mam duży niedosyt jeśli chodzi o elastyczność. Poprzednio jeździłem Audi A6 C6 z o 30KM słabszym dieslem i mam wrażenie, że dużo łatwiej przyspieszał szczególnie przy wyższych prędkościach. Prędkość maksymalna też była znacznie wyższa. Mazda zdecydowanie wymaga wysokich obrotów, żeby chciała jechać. (Silnik)
~Hassel
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
To moja pierwsza opinia po 1000 km. Postaram się zaglądać tu aby uzupełniać po kolejnych przebiegach auta. Póki co, pomimo drobnych wad z auta nie chce się wychodzić ;) Nie napiszę zbyt wiele bo jak wiadomo trwa ekscytacja nowym autem i mogę być mało obiektywny.
~majapan
Sedan 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Lepszy od poprzedniego 2.0 155 KM, ale spodziewałem się nieco więcej (Silnik)
3,8
~ComTM
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Kilka rzeczy na plus (niezły komfort bierny), dosyć bogate wyposażenie wersji Sky Passion. oszczędny silnik. Niestety także parę uwag na minus (jeżdżę spokojnie, klocki po 60 tys. mają jeszcze ponad 8 mm, a już drugi komplet tarcz z przodu do wymiany (!), komunikaty elektroniki "z kapelusza", np. dotyczące nieistniejących drobnych awarii.
~Piotr
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Bardzo przyzwoite, duże, rodzinne auto klasy średniej. Wygląd bardzo cieszy oko, bezawaryjność pozwala bezstresowo jeździć w dłuższe trasy. Śladów legendarnej korozji po 3 latach nie widać. Jeżeli kogoś nie odstrasza brak LED-ów, 19-calowych felg i różnych elektronicznych wodotrysków to polecam wersję SkyBusiness. Jest klima 2-strefowa, jest navi (polecam dokupić AndroidAuto), są 17-tki alu, no i nie ma turbosprężarki. Za około 80tys można...
3,3
~Jerzy
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
2 litry wolnossąca benzyna, brak dpf, dwumasy i innych kosztownych w naprawie podzespołów skłonił mnie do zakupu tego ślicznego samochodu. Niestety po kilkunastu tysiącach pojawiły się ślady rdzy na podwoziu różne drobne usterki.
~kris2301
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Ogólnie auto z bardzo dobrym zawieszeniem, dynamicznym silnikiem. Jakość materiałów wykończeniowych wnętrza samochodu jest wysoka co dodatkowo wpływa na ogólną ocenę samochodu.
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III
3,3
4,1
~TUN
Kombi Facelifting 2016 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Auto na 4+. Na +: design, ergonomia, prowadzenie w normalnej jezdzie, walory uzytkowe typu bagaznik oraz ilosc miejsca; spalanie. Na -: hamulce, wrazliwosc na podmuchy wiatru przy szybkiej jezdzie na trasie, zlazacy lakier z felg, elektronika zyjaca swoim zyciem.