Ocena kierowcy - Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016

Grzegorz, ponad rok temu
Silnik 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
Rok produkcji 2017
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Przyspieszenie
Układ hamulcowy
Jak dla mnie super samochód sportowa sylwetka trochę go podtuningowałem i oko cieszy pereleczka. Wsadziłem gaz I nie czuć różnicy przyspieszenie jak przy benzynie.
Silnik niezawodny tylko lac I jeździć. Nic nie stuka nie puka. Jazda dynamiczna nawet w automacie rwie oponki
Skrzynia biegów ok mam automat :)
Trzyma się drogi sztywny trochę twardy ale jest ok
Karoseria trochę mam kłopotu z dobraniem farby białą perła lakiernicy nie mogą dobrać farby do niego jak gdzieś przyrysowalem to widać różnicę. Narazie rdza go nie bierze
Widoczność dobra kamerki są jest ok
Ok
Wentylacja dobra grzeje i chłodzi
No kierowca musi byc niski bo będzie chaczyc łbem o podsufitkę. To jest Japończyk czyli dla nie zawysokich ludzi hehe Jak zabieram pasażera z przodu to ma trudności z wejście . Czeba się do tego przyzwyczaić . Z tyłu miejsca dość sporawo
Chyba wszyscy tu piszą to samo głośno w samochodzie że chej jak w górach słychać halny. Mam sposób na to głośno muzyka i jest ok
Ekonomi tu nie widzę deptam do oporu więc wychlac swoje musi ile tankne tyle spali. Mam gaz to teraz tak nie boli :)
Jak dla mnie z opla astry 1.6 16V ktory byl co miesias u mechanika I przesiadłem się do mazdy 2.5 który wogole się nie psuje jestem bardzo zadowolony.
Jak narazie żadnych awari nie miałem oby tak dalej
Brak usterek może coś tam z hamulcami się dzieje bo po wymianie nowych klocków piszczy strasznie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW [l/100km]

12,0
Dziennik kosztów dla Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM 141kW
8,8
Mazda 6 III Sedan Facelifting 2016