Ocena kierowcy - Mazda 626 II Sedan

szarywilk2@tlen.pl, 18 lat temu
Rok produkcji 1985
Mazda 626 II Sedan 2.0 101KM 74kW 1983-1987 - Oceń swoje auto
Autko tanie i gdy ma się gaz to i oszczędne, części da się znaleść choć najgorzej z pierdołami typu: wężyk:( Mazda jest dużym wozem , pojemnym dla rodziny, silniczek bez szaleństwa ale daje poczucie mocy. Mój miał od początku spojlery a to nie dobrze wróżyło im na naszych drogach i to mankament :( Rocznik 1985 a wyciągnął 170 km/h i to nie było koniec możliwości , raczej granica rozsądku :)
Nie ma większych problemów na gazie...hmmm na wolnych na benzynie traci obroty...ale ponoć czasem tak bywa, w każdym bądź razie nikt tego nie umie zlikwidować :(((
Jest troche wyjeżdżona to i czasem nie wchodzą lekko biegi, te niższe zwłaszcza
W miarę okej choć jak na polskie drogi za twarde zawieszenie, choć osobiście sam takie preferuję...
Nie narzekałem, lusterka boczne dają niezły wgląd, a szyby pozwalają na dobrą widoczność
Dla mnie bardzo dobre, są przyciski przy tablicy rozdzielczej ale w doskonałym zasięgu palców
Ogrzewanie b.dobre, chłodzenie w lecie... auto z lat 80 tych więc klimy brak ale oceniam go pod kątem jakie auta były wtedy :)
z przodu rewelacja z tyłu gdy kierowca duży to miejsce lekko ograniczone.
bez zarzutu
benzyna - nie mam pojęcia bo jeżdże na gazie...LPG - miasto -do 17l, trasa nawet poniżej 10 l.
za tą cenę z tego rocznika warto
Drobiazgi są zawsze ale można jeździć, to centralny ma humory, to coś skrzypi, to tablica zgaśnie ale ok.
Ocenię tylko na 4 ze względu na to że trafiłem na nieco wyjechany model, i od początku miał wady, ale po zrobieniu jeździ bez awarii, Nigdy nie zawiódł.
Mazda 626 II Sedan