Oceny Mazda 626 II Sedan

Oceny Mazda 626 II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 626 II Sedan

~bzakowicz1@tlen.pl
Mazda 626 II
typowy japończyk z tego okresu w środku wszystko takie same jak w toyotach czy hondach , tani "kanciak" służący do dojechania z punktu A do B , lub jak dla mnie na zakupy raz w tygodniu i do pracy 8 km w dwie stony
~wojtek
Mazda 626 II
kto by nie siadł do miazgi to jest pozytywnie zaskoczony jasny welur ładna deska jak na te lata (porównajcie sobie do golfa albo poldka albo jakiejś cytryny z tego roku masakra) ogólnie brzydko piszac taki typowy dupowóz
~szarywilk2@tlen.pl
Mazda 626 II
Autko tanie i gdy ma się gaz to i oszczędne, części da się znaleść choć najgorzej z pierdołami typu: wężyk:( Mazda jest dużym wozem , pojemnym dla rodziny, silniczek bez szaleństwa ale daje poczucie mocy. Mój miał od początku spojlery a to nie dobrze wróżyło im na naszych drogach i to mankament :( Rocznik 1985 a wyciągnął 170 km/h i to nie było koniec możliwości , raczej granica rozsądku :)
~mirek
Mazda 626 II
technicznie to jak na rocz.87 to super,malo pali,oczywiscie nie jest to silnik dla rajdowcow - troche mulowaty.minusem jest blacha a raczej rdza na niej,ale co tam przeciez to auto ma 17lat i prosic aby tak dalej sie spisywalo bo na lepsze niema kasy.a marzy mi sie rocznik 1995. Pozdrawiam wlascicieli i fanow MAZDY!!!!!!
~Olo z Łodzi
Mazda 626 II
Uważam, że samochód nie powinien być starszy niż 6-8 lat, tak jest najbezpieczniej dla wszystkich uzytkawników dróg. Ale mam okazję prowadzić fiata SC, poloneza, które nie mają 3 lat i nie czuję się w nich bezpiecznie. Jak ktoś powie, że nie mam porównania z prawdziwymi samochodami, to w pracy zawodowo prowadzę skodę "Octavie" z silnikiem 1.8 140 kM. I wcale nie jestem zachwycony.
~kaco
Mazda 626 II
troszke kwadratowa ale jak na tamte lata to im sie udało
~fryta
Mazda 626 II
osobiscie jestem strasznie zadowolony z tego samochodu jeszcze nigdy mnie nie zawiodl
~maciejmaslowiecki@wp.pl
Mazda 626 II
za te pieniadze nie znajdziesz tak duzego i wygodnego auta z takim wyposazeniem. niemcy francuzi chowajcie sie ze swoini toczydelkami, moj szrot jeszcze duzo moze:)
3,1
~Keks
Mazda 626 II
No cóż - jak na 20 letnie auto nie można się wiele spodziewać. Jednak jak wiadomo Mazda to dobra marka. Polecam.
~kuba 609749573
Mazda 626 II
jak na 87r to super-niezawodnosc, oszczednosc,prostota obslugi. bez problemu przejezdzalem2000 km prawie bez zatrzymania. w ciagu 13 lat tylko raz byla w warsztacie na wymiane uszczelki pod glowica. to auto jest jak kobieta, trzeba o nie dbac. a moze nawet wiecej, bo nigdy nie odmawia. (Silnik)
Mazda 626 II Sedan