Lista ocen Mazda 626 IV Hatchback (145) - Całokształt

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jak dotąd najlepsze auto, chociaz wiekowe. Oczywiscie podobno sa problemy z tymi Comprexami, ale kupilem to auto z przebiegiem 210 tys (ile ktos zrobil na obecnym comprexie?), teraz mam 277 tys i jakos turbina wciaz dziala.
~mario
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Dobre rodzinne i niezawodne auto. Założenie porządnej instalacji LPG bardzo obniża koszty eksploatacji. Jest wygodne. Nadwozie jest ocynkowane, więc nie ma problemów z korozją jeśli auto nie było u blacharza. naprawdę polecam.
~Hiroshima
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
najwazniejsza cecha jaka szczyca sie samochody spod znaku wschodzacej wisnii jest niezawodnosc.Mazda z Comprexem jest samochodem zawodnym po przejechaniu okolo 160 tys. km. Co z auta ktore wyglada ale nie chce jezdzic???
~tomahao@onet.eu
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Bardzo komfortowy, niezawodny samochód, ponadczasowa linia karoserii, wnetrze tez niczego sobie, chyba najladniejsza generacja mazdy 626. Czesci bywaja drogie ale warto zaplacic troche wiecej i zapomniec o problemie na dłuuuugi czas.
~Lucjan
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Bardzo świetny smaochód rodzinny, posiadam go ponad rok i jeszcze się nic nie zepsół. Jedyne co zrobiłem to wymiana oleju, filtra powietrza, zmiana paska klinowego wraz z napinaczami. Gorąco Polcam ten samochód
~kris25
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Samochód rodzinny ,bardzo wygodny,dobrze się spisuje na naszych drogach.Dobre blachy w ocynku,nie widać nigdzie rdzy.Jedne z większych mankamentów to słaba widoczność do tyłu i mała zwrotność samochodu.
~młody122-mazdaspeed
Hatchback 1.8 90KM 66kW
To że jest słaba średnica zawracania, czy brak lusterka asferycznego, czy silnik mam mniej koni.Liczy się styl,klasa, precyzja i co najważniejsze niezawodność a wszystko ma odpowiednią cenę.
~michal_lesicki@op.pl
Hatchback 1.8 105KM 77kW
Jakość wykończenia z Audi ( blacha, środek) i wykonania Mazdy ( cała mechanika ) i byłoby to auto które dostałbym na 18 urodziny i pojechał nim do kościała na 30 rocznice mojego ślubu. Nie do zdarcia.
~mazdafan
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony, nie znalazł bym lepszego europejskiego auta w tej cenie. Zresztą jeździłem europejskimi wynalazkami i już zawsze będę kupował japońskie auta (chyba że będą wszystkie robione w EU ;))
Dziennik kosztów dla Mazda 626 IV Hatchback
7,4
12,4
~Wojtek
Hatchback 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Autko ma bardzo dobre przyspieszenie, swietnie sie nim jezdzi az nie chce sie wysiadac...Z tylu pasazerowie siedza dostojnie,nisko...Podoba Ci sie autko wizaulnie?Wrazenia z jazdy sa doskonale!
Mazda 626 IV Hatchback