Oceny Mazda 626 IV Kombi

Najnowsze oceny Mazda 626 IV Kombi

3,6
~patison1980
Kombi 2.0 i 90KM 66kW
Tyle co ja w ten samochoód zainwestowałem to już nie moje. Tragedia.Części astronomicznie drogie (np łożyska przednie tylko z piastą, droga robocizna (np. wymiana paska rozrządu wiązała się ze zdjęciem pokrywy zaworów a to z kolei z koniecznością wymiany uszczelek, itd),
3,6
~besthit@onet.eu
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Podchodzac do tego auta czysto praktycznie, tzn. ceniac sobie najbardziej koszty, niezawodnosc trudno mi wystawic autu dobra ocene. Natomiast na pewno moze podobac sie bryla nadwozia, dokladnosc wykonania, wykonczenie auta.Mysle ze jesli trafi sie na zadbany egzemplarz to mozna bedzie pogodzic ze soba te dwa priorytety.Jednak b. slaba w aucie jest blacha. Moj znajomy ma mazde 626 z 93 i jest jeszcze gorzej.
~besthit@onet.eu
~Budek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Auto sprawuje się bez zarzutów. Przede wszystkim blachy zasługuą na pochwałe. Mimo 12 lat nie ma ani jednego ogniska rdzy. Poza tym Comprex sprawuje się rewelacyjnie. Nigdy nie zawiodło mnie na trasie. Poza tym mogłoby mieć lepszy skręt. Kombi ma dyże wymiary i manewrowanie w mieście jest utrudnione.
~Adam
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Jestem zachwycony samochodem. Jeżeli tylko się o niego (jak i wszystkie) dba, odwdzięcza się i nie sprawia najmniejszych problemów. Brak w nim wodotrysków i szpanerstwa, ale za to jest coś o wiele ważniejszego - daje poczucie bezpieczeństwa (szeroko pojętego).
4,1
~kkk
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Jak każdy japończyk niedoceniony. Ciekawa alternatywa dla wieśwagenów. Sprzedałem za 3 tys. pln, ale według mnie był wart 6 tys. Zero rdzy. Polecam każdemu kto chce duże i tanie w zakupie kombi.
~Maniek Mikołów
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z niej. Śpię spokojnie bo wiem, że co ranek przekręce stacyjkę i pojade. Troszeczkę kompresor hałasuje ale kiedyś się i to zrobi.
3,8
~GStr, g.strzalkowski@plusnet.pl
Kombi 2.0 i 90KM 66kW
Jestem zdecydowanie zadowolony z tego samochodu. Nie sprawia mi żadnych kłopotów.
~R/.K
Kombi 2.0 i 90KM 66kW
Reasumując komfort jazdy znakomity, silnik mocny ,mało pali,gdyby tylko czesci były tańsze.Ale i tak tylko będę jeździł japończykami-perfekcja wykończenia szczegółów.
~ARTEK
Mazda 626 IV Kombi