Lista ocen Mazda 626 IV (176) - Widoczność

Na liście zabraknie 250 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra, jednak do tyłu można zapomnieć o jeździe inaczej niż na lusterkach. Zagłówki, wysoko podniesiony tył i mały fabryczny spoiler mocno ograniczają widoczność i utrudniają manewry na parkingu.
~Jacek S
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
Też przeciętnie, normalnie jak w tej klasie samochodów, do tyłu trochę gorzej, trochę przysłania spoiler, ale też nie jest źle, jeździłem gorszymi autami pod ty względem, ale też lepszymi mi się zdarzało.
~Jacek S
Hatchback 2.5 24V 165KM 121kW
~Malborczyk
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Do przodu Ok zaś tył cóż tu trzeba się przyzwyczaić zwężający się tył pojazdu dla nie doświadczonych może spowodować parkingowe otarcia dodatkowo dość małe lusterka nie ułatwiają manewrów
~marakus
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Trzeba się nauczyć parkować tyłem i przyzwyczaić do wysokiego bagażnika z lotką. Dość daleko wychodzący do przodu na przednią szybę dach sprawia, że jak podjedziemy za blisko świateł to trzeba potem zaglądać.
~drix1987
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
przód auta fajna widoczność, tył sporo gorzej, szyba nie jest jakoś mega duża, więc przy ciasnym parkowaniu tyłem w miare ostrożnie..wciąż nie moge się przyzwyczaić
~kiler00718
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
przód i boki OK ale tył to porażka dla osoby która mało jeździ pojazd nie do zaparkowania tyłem ze względu na złudne wrażenie końca pojazdu jedyna pomoc to czujnik parkowania :-)
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
NIE MAM WIELKICH ZASTRZEŻEN. WCZESNIEJ MIAŁEM MAZDKE W SEDANIE I COFANIE BYŁO TROCHE UCIĄZLIWE ALE W CHATCHBAKU JEST O WIELE LEPIEJ. WIDOCZNOŚC DO PRZODU JEST SUPER
~krzysiek
Hatchback 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Do przodu bardzo dobrze, do tylu troszke przeszkadza spojler, ale ma tez swoja zalete - pod spojlerem czestokroc nie ma sniegu czy zaparowania..
~ediada
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
Widoczność do przodu bardzo dobra. Przednia szyba o dużej powierzchni, szybko się nagrzewa wnętrze i dobrze mieć klimę. Do tyłu znośnie.