Lista ocen Mazda 626 IV Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW 1992-1997 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~deha_@op.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jezeli ktos nie czuje sie Kubica to jest to wspaniale auto dla jezdzacych spokojnie. Wygoda i jakosc na bardzo dobrym poziomie. Jezdzi bardzo przyjemnie. Jesli jednak zacznie sie psuc to trzeba liczyc sie ze sporymi wydatkami. Mimo wad"zarazazilem"sie japonczykami. Nastepne auto tez bedzie pochodzilo z tego kraju i tez bedzie diesel.
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Według mnie Japończycy z firmy MAZDA zadbali o to by każdy posiadacz ich samochodu cieszył się w pełni z zakupu. Mazda w ostatnich latach wychodzi na szczyty rynkowe, ze wzgl. na jakość swoich produktów i to w pełni zasłużenie, a model 626 zawsze sie cieszył i chyba będzie się cieszyć zadowoleniem i powodzeniem wśród kierowców.
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
MÓJ NASTEPNY SAMOCHÓD TO CZYWISCIE MAZDA, NIE LEGA WATPLIWOŚCIOM. A CI CO KUPUJA GOLFY III NIECH SIE SCHOWAJA, BO NIE WIEDZA CO TO JAZDA SAMOCHODEM.
~stevo
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
fajne auto, nie zbyt piękne! ale za to nie kradną i można lać opał i tanio się odpychać! polecam
~jerry
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
auto jeżdzi rewelacyjnie to jest moja dryga mazda miałem różne auta ale mazdy są najlepsze
~adis
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
super trzyma sie drogi polecam
Mazda 626 IV Sedan