Oceny Mazda 626 IV Sedan

Oceny Mazda 626 IV Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 626 IV Sedan

~Diesel
Mazda 626 IV
Wersja USA (Cronos). Bezawaryjny samochód z ogromnym prześwitem (pod przednim zderzakiem ponad 20cm prześwitu). dobrze zabezpieczony antykorozyjnie (porządny ocynk). Jedyne minusy to: słabe hamulce (długa droga hamowania - brak ABS etc), duże spalanie, łsabe reflekotry (przystosowanie reflektorów USA0 oraz głośno pracujące popychacze (brak wpływu na parametry techniczne) . Przyśpieszenie więcej niż wystarczające 9,2s do 100km/h. Świetnie...
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Mazda 626 IV
Totalne zaskoczenie po całości, kupowałem to auto na "chwilę" a jeżdżę już piąty rok, bo praktycznie jest niesamowicie niesamowite - kultowy rocznik 1997 - jeszcze wyprodukowany w Japonii, w Hiroshimie z całą japońską filozofią produkcji, którą teraz tak się chwalą ale już praktycznie bez pokrycia bo kiedyś to była jakość a teraz to jest "jakoś" tam będzie - a korozja i cała reszta drobnych usterek na porządku dziennym bo...
~Ślązak
Mazda 626 IV
Mam mazdę w sednie rocznik 94, silnik 2.0 w gazie 115kM. Lepszego auta nie miałem nigdy! Klima, abs'sy, 4 elektryczne szyby i lusterka, tempomat, kontrola trakcji... Mimo że że rocznik 94 a śladów rdzy nie ma w ogóle. Auto bardzo ekonomiczne i tanie w utrzymaniu. W ciągu tego roku jak je mam, żadnej poważnej usterki, jedyne co to wymieniłem wycieraczki bo skrzypiały! Polecam tę mazdę każdemu!

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ElJot
Mazda 626 IV
Auto wygodne,przestronne,ekonomiczne,bardzo dynamiczne i tanie w utrzymaniu. Nalezy tylko sumiennie zmieniac oleje,filtry i pasek rozrzadu i ten samochod jest naprawde na cale zycie. Jest w mojej rodzinie od 10 lat i od tamtej pory,wiadomo,jedynie podstawowe wymiany typu koncowki drazkow i amortyzatory. Byc moze trafil mi sie taki wyjatkowy egzemplarz,nie wiem.
~Pawel Gontarek
Mazda 626 IV
Auto bardzo polecam. Posiadam wersje SPECIAL USA wiec blacha ocynkowana wiec brak oznak jakiejkolwiek korozji. Wszystko sprawne. Swietnie sie jezdzi. WOLE TO AUTO NIZ PASSATY B5 VECTRY B itp. To auto ma smak ma wyglad. BARDZO POLECAM
~grzegorz76
Mazda 626 IV
Autko kupiłem od kolegi z pracy i z perspektywy 3 lat i ponad 40 000 km powiem że warto było. 17 lat dla auta to sporo i może plastiki już odrobinkę trzeszczą, może fotel kierowcy troszkę się przetarł, może brak klimy doskwiera w lecie ale frajda z jazdy i tak nadal spora. Wielki plus takiego auta - za wielu na drodze nie spotkasz :) Wygoda, wygoda, wygoda - jak ktoś lubi w kanapie jeździć to polecam.
~Snoopy
Mazda 626 IV
Duży, cichy, wygodny choć mógłby być trochę elastyczniejszy na zawieszeniu ale na zakrętach luksus się trzyma, duży bagażnik, wygląd ponadczasowy, i te ziomki z swoimi pseudo tuningowanymi brykami mogą się schować- nie jeden raz im udowodniłem że Mazda potrafi pokazać pazurki.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Mazda 626 IV
Jezeli ktos nie czuje sie Kubica to jest to wspaniale auto dla jezdzacych spokojnie. Wygoda i jakosc na bardzo dobrym poziomie. Jezdzi bardzo przyjemnie. Jesli jednak zacznie sie psuc to trzeba liczyc sie ze sporymi wydatkami. Mimo wad"zarazazilem"sie japonczykami. Nastepne auto tez bedzie pochodzilo z tego kraju i tez bedzie diesel.
~Rave
Mazda 626 IV
Trwałe niezawodne auto o ponadczasowych kształtach. Wygodne podróżowanie, nie ma porównania z europejskimi autami w podobnej klasie, zabezpieczenie antykorozyjne na 5+. Zadbane i otoczone opieką, będzie służyło właścicielowi długie lata. Delikatne blachy, (drzwi) łatwo mogą zostać uszkodzone np na parkingu.
2,4
~Kamil B
Mazda 626 IV
Zawiodło mnie to auto, dużo napraw, mało mechaników zna się na mazdach, części używane i nowe drogie.