Oceny Mazda 626 IV Sedan

Oceny Mazda 626 IV Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 626 IV Sedan

~Diesel
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Wersja USA (Cronos). Bezawaryjny samochód z ogromnym prześwitem (pod przednim zderzakiem ponad 20cm prześwitu). dobrze zabezpieczony antykorozyjnie (porządny ocynk). Jedyne minusy to: słabe hamulce (długa droga hamowania - brak ABS etc), duże spalanie, łsabe reflekotry (przystosowanie reflektorów USA0 oraz głośno pracujące popychacze (brak wpływu na parametry techniczne) . Przyśpieszenie więcej niż wystarczające 9,2s do 100km/h. Świetnie...
~Jarosław Franciszek Furmaniak
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Totalne zaskoczenie po całości, kupowałem to auto na "chwilę" a jeżdżę już piąty rok, bo praktycznie jest niesamowicie niesamowite - kultowy rocznik 1997 - jeszcze wyprodukowany w Japonii, w Hiroshimie z całą japońską filozofią produkcji, którą teraz tak się chwalą ale już praktycznie bez pokrycia bo kiedyś to była jakość a teraz to jest "jakoś" tam będzie - a korozja i cała reszta drobnych usterek na porządku dziennym bo...
~Ślązak
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Mam mazdę w sednie rocznik 94, silnik 2.0 w gazie 115kM. Lepszego auta nie miałem nigdy! Klima, abs'sy, 4 elektryczne szyby i lusterka, tempomat, kontrola trakcji... Mimo że że rocznik 94 a śladów rdzy nie ma w ogóle. Auto bardzo ekonomiczne i tanie w utrzymaniu. W ciągu tego roku jak je mam, żadnej poważnej usterki, jedyne co to wymieniłem wycieraczki bo skrzypiały! Polecam tę mazdę każdemu!
~ElJot
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto wygodne,przestronne,ekonomiczne,bardzo dynamiczne i tanie w utrzymaniu. Nalezy tylko sumiennie zmieniac oleje,filtry i pasek rozrzadu i ten samochod jest naprawde na cale zycie. Jest w mojej rodzinie od 10 lat i od tamtej pory,wiadomo,jedynie podstawowe wymiany typu koncowki drazkow i amortyzatory. Byc moze trafil mi sie taki wyjatkowy egzemplarz,nie wiem.
~Pawel Gontarek
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Auto bardzo polecam. Posiadam wersje SPECIAL USA wiec blacha ocynkowana wiec brak oznak jakiejkolwiek korozji. Wszystko sprawne. Swietnie sie jezdzi. WOLE TO AUTO NIZ PASSATY B5 VECTRY B itp. To auto ma smak ma wyglad. BARDZO POLECAM
~grzegorz76
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Autko kupiłem od kolegi z pracy i z perspektywy 3 lat i ponad 40 000 km powiem że warto było. 17 lat dla auta to sporo i może plastiki już odrobinkę trzeszczą, może fotel kierowcy troszkę się przetarł, może brak klimy doskwiera w lecie ale frajda z jazdy i tak nadal spora. Wielki plus takiego auta - za wielu na drodze nie spotkasz :) Wygoda, wygoda, wygoda - jak ktoś lubi w kanapie jeździć to polecam.

Usterki Mazda 626 IV

Mazda 626 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Snoopy
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Duży, cichy, wygodny choć mógłby być trochę elastyczniejszy na zawieszeniu ale na zakrętach luksus się trzyma, duży bagażnik, wygląd ponadczasowy, i te ziomki z swoimi pseudo tuningowanymi brykami mogą się schować- nie jeden raz im udowodniłem że Mazda potrafi pokazać pazurki.
~deha_@op.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jezeli ktos nie czuje sie Kubica to jest to wspaniale auto dla jezdzacych spokojnie. Wygoda i jakosc na bardzo dobrym poziomie. Jezdzi bardzo przyjemnie. Jesli jednak zacznie sie psuc to trzeba liczyc sie ze sporymi wydatkami. Mimo wad"zarazazilem"sie japonczykami. Nastepne auto tez bedzie pochodzilo z tego kraju i tez bedzie diesel.
~Rave
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Trwałe niezawodne auto o ponadczasowych kształtach. Wygodne podróżowanie, nie ma porównania z europejskimi autami w podobnej klasie, zabezpieczenie antykorozyjne na 5+. Zadbane i otoczone opieką, będzie służyło właścicielowi długie lata. Delikatne blachy, (drzwi) łatwo mogą zostać uszkodzone np na parkingu.
2,4
~Kamil B
Sedan 1.8 i 105KM 77kW
Zawiodło mnie to auto, dużo napraw, mało mechaników zna się na mazdach, części używane i nowe drogie.
Mazda 626 IV Sedan