Lista ocen Mazda 626 IV Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW 1992-1997 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol K.
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Silnik w mojej Maździe pracuje całkiem fajnie, jak na diesla jest naprawdę cichy. Dopiero przy 110 k/h zaczyna sie robic głośniej, ale powyżej 130 k/h już jest ok. Jeżeli chodzi o osiągi 2.0 Comprex sprawuje się naprawde ciekawie. Przyspieszenie może nie jest rewelacyjne, ale na trasie aż się buźka uśmiecha (Diesel bez turba - 195 k/h jak dla mi więcej nie trzeba). Zastanawia mnie tylko jak jest przy 2.0 TDI ?
~Marek
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Jeżdzę tym autem 7 lat, więc znam go doskonale. Silnik jest nie do zajeżdzenia. Pomimo przebiegu 500 000 ciśnienie w cylindrach niedawno sprawdzane od 32-36 atmosfer. Zimą stoi pod chmurką i nigdy nie ma problemu z zapalaniem. Słabym punktem jest Comprex ale po dobrej regeneracji jest rewelacyjnie. Osiągi silnika uważam za dobre.
~Piotr
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
JAK NA DIESLA KTÓRY MA TYLKO 75 KM TO ZBIERA SIĘ NAPRAWDO BARDZO DOBRZE, DORÓWNUJE INNYM DIESLOM O MOCY 90 KM, ATO DZIEKI ROZWIAZANIOM JAKIE TO INZYNIEROWIE ZASTOSOWALI W TYM SILNIKU, NIE MA ZJAWISKA TAK ZWANEJ DZIURY PRZY PRZYSPIESZANIU, SILNIK CIAGNIE OD SAMEGO POCZATKU RÓWNIÓTKO
~Getraul
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Mam Mazde od dwóch lat kupiłem za 10000 zł i wymieniłem: Comprex za 1300 zł , zrobiłem głowice i gniazda zaworów za 700 zł , orginalna uszczelka i oringi na rozrządzie 450 zł . Radość z jazdy : bezcenna !!!
~deha_@op.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
jak na 75 KM to calkiem dobrze sobie radzi. Przy wyprzedzaniu nie trzeba redukowac biegu.50km/h na 5 biegu to tez nie klopot. Jest glosny,ale to w koncu diesel z poczatku lat 90
~pitka
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
osiagi dobre ale sypie sie comprex nie kupujcie tego auta lepiej to przepic a jak sie upieracie to zadzwoncie do mnie 509988192 nigdy mazda comprex
~tomasz.kozanecki@wp.pl
Sedan 2.0 D GLX Comprex 75KM 55kW
Trochę słaby ( jak na te czasy) w latach swej świetności to musiał być zacny silnki
Mazda 626 IV Sedan