Ocena kierowcy - Mazda 626 V Hatchback

Tomasz O., 14 lat temu
Rok produkcji 1998
Mazda 626 V Hatchback 2.0 136KM 100kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Auto godne polecenia, bardzo przestronne i dobrze wykończone wnętrze, ładna linia nadwozia, dobre właściwości jezdne, małe spalanie jak na takie gabaryty, mała awaryjność, jednak jak ktoś ceni sobie bardziej komfortowe nastawy zawieszenia niestety będzie niezadowolony, poza tym hałas zbyt uciążliwy-to jedyne wady jakie udało mi sie doszukać, reszta to same zalety.
Całkiem niezłe przyspieszenie powyżej 3 tyś. obr. elastyczny,cichy, a przy wyższych obrotach przyjemnie warczy.
Biegi wchodzą precyzyjnie, bez zastrzeżeń, przydałby się szósty bieg.
Całkiem precyzyjny, samochód prowadzi sie doskonale,kontrola trakcji pomaga ale to w skrajnych przypadkach, auto pewnie pokonuje zakręty, ale niestety za twardy jak na nasze drogi, czuć każdą nierówność nawierzchni,jak dla mnie to duży minus, wolałby aby były bardziej komfortowe nastawy zawieszenia.
Jak najbardziej ok.
Mało schowków, i uchwytów na napoje, przełączniki tam gdzie powinny być, obsługa intuicyjna, samochód duży z wielkim bagażnikiem.
ok, ale odmrażanie przedniej szyby trochę hałasuje
Bardzo dużo miejsca, z przodu jak i dla pasażerów z tyłu.
Oj tu słabo, niestety głośno, słychać dość wyraźnie szumy powietrza juz przy 100 km/h, oraz pracy twardego zawieszenia- trochę to męczy i psuje dobry obraz całkiem fajnego auta.
A tutaj całkiem rozsądnie, na benzynie 7,4 , na gazie 8,8, jak dla mnie ok.
Auto z 1998 roku z pełnym wyposażeniem za 12 tyś zł,cena doskonała jak za to wysztko co samochód oferuje.
Usterki uległ zacisk hamulca ręcznego, wymiana na regenerowany nie była zbyt droga, denerwuje tez rdza na nadkolach z tyłu, poza tym dziura w chłodnicy od klimy, ale to z mojej winy.
Nie było.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 136KM 100kW [l/100km]