Lista ocen Mazda 626 V Kombi 2.0 TD 101KM 74kW 1998-2001 (28) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Bez zarzutu, czasem na zimny silniku troszkę haczy. Minusem jest brak 6 biegu który w tym samochodzie bardzo by się przydał i przy większych prędkościach pozwoliłby na zredukowanie natężenia dźwięku silnika przy wyższych obrotach dobiegającego do kabiny.
~marekdanecki@wp.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Chodzi przyjemnie nie pozostawia wątpliwości, że bieg wszedł. Na początku po zakupie lekko haczyła a z czasem nie mogłem w ogóle wrzucić biegu. Wystarczyło wymienić wysprzęglik za całe 80zł (ten droższy) i jest super.
~Maro
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Dobrze leżący w dłoni lewarek oraz fabryczny podłokietnik sprawiają, że przyjemnie jeździs się po mieście. Generalnie dobrze, jak to japońska skrzynia biegów - dość lekko i precyzyjnie. Nie dam 5, bo czasem haczy wsteczny.
~dplec@itr.org.pl
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Do skrzyni biegow nie mam zarzutow czasami mi sie zdarzylo ze na swiatlach nie moglem wrzucic biegu dopiero przy drugiej lub trzeciej probie ale to naprawde rzadko mimo to wysoko go za skrzynie oceniam
~kris.w.bien@gmail.com
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Jeżeli potrafimy zmieniać biegi to żadna skrzynia nie może być zła. Ja zaczynałem ze skrzynią nie synchronizowaną i tu dopiero można rozmawiać o zaletach i wadach .
~Cipek
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Bez problemow, biego wchodza gladko, ostatnio wymienilem olej w skrzyni biegow (bo nie wiedziałem kiedy byl wymieniany) i teraz wydaje mi sie ze biegi chodza jeszcze lzej.
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Dobrze zestopniowana. Biegi pewnie wchodza (u mnie tylko czasem wsteczny ma problem ale nie jest to nowka z salonu...) Troche irytuje drzenie drazka zmiany biegow ale to jest drobiazg
~Alek J.
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
zmiana biegow jest przez ciegna a nie przez linki przez co trzeba troche machac lewarkiem ale jest precyzyjna i biegi pewnie sie wlanczaja
~jerry222
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Biegi wchodzą dobrze. Jak samochód jest zimny jedynka troszke ciężej mimo to jest ok.
~maJster
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Pierwszy i drugi bieg - krótko...od 3-ki zaczyna ciągnąć. Zero problemów ze skrzynią.
Mazda 626 V Kombi